Jump to content
 • Ab3L

  Bywalec

  Ab3L last won the day on March 1

  Ab3L had the most liked content!

  4 Followers

  About Ab3L

  • Rank
   Zaawansowany
  • Birthday 05/25/1987

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Worldwide!
  • Steam
   76561198064326657
  • GG
   40219220

  Recent Profile Visitors

  5410 profile views
  1. Ab3L

   368# Pytanie Dnia!

   jak sobota tooo…. do lidla do lidla :D
  2. Ab3L

   357# Pytanie Dnia!

   To zależy czy obudziłbym się w ubraniach czy bez, a kolejną kwestią byłoby to czy w czyimś towarzystwie czy sam :D Dopiero wtedy przekalkulowałbym dokładnie różne możliwości i być może zamiast ratować się ucieczką, bardziej opłacalną opcją byłoby pozostanie na miejscu? hmmm.. :D
  3. Ab3L

   356# Pytanie Dnia!

   Jedna z czapek z daszkiem w której i tak praktycznie nie chodzę :D kosztowała niecałe 340 usd
  4. Ab3L

   Mój kanal xd

   Boże moje uszy.. zrób coś z audio bo po 5 sekundach musiałem wyłączyć, tego nie da się słuchać.. Tak podchodząc do reklamy serwera raczej odpychasz ludzi zamiast zachęcać. Wystarczy tylko 5 minut i już byłoby znacznie lepiej. Wcale nie trzeba dobrego, drogiego mikrofonu aby robić przyzwoity jakościowo content na yt. Pobierz darmowy program "virtualcable" oraz "reaper" i puść dźwięk z micro poprzez plugin "reafir", jedyne co będziesz musiał w nim zrobić to dostosować krzywą do szumów które wychwytuje micro i już będzie znacznie lepiej. Gdyby jednak to w 100% nie pomogło to zawsze możesz jeszcze w tle puścić nawet i cichą muzykę dzięki czemu słuchanie i oglądanie takiego materiału stanie się dużo przyjemniejsze bo póki co wybacz ale jest tragedia.
  5. Ab3L

   319# Pytanie Dnia!

   Nic. Życie jest o wiele cenniejsze od jakichkolwiek innych wartości i przekonań które mogłyby doprowadzić do wojny.
  6. Ab3L

   Basonek na @

   Z początku byłem lekko na tak ale po dzisiejszym incydencie póki co masz u mnie dożywotnie NIE. Na takie stanowisko trzeba nam osób które są odpowiedzialne i rozważne. Udostępnianie konta znajomym raczej nie stawiałoby Cię w dobrym świetle zwłaszcza, że podczas Twojej rzekomej nieobecności ktoś bawił się w najlepsze wyzywając ludzi... Pokazuj się częściej na serwerze, zapracuj na zaufanie ludzi które myślę że straciłeś w oczach wielu osób to z czasem może zyskasz również i mój głos..
  7. Ab3L

   Czego słuchacie w tym momencie.

  8. Ab3L

   Wesołych Świąt

   Alleluja! Szczęśliwego nowego 1997!
  9. Ab3L

   Skąd pobieracie muzyke

   Apka Spotify konto premium (do końca roku istnieje możliwość wykupienia premki za 99gr na 3 miesiące). Wszystko w pełni legalnie, muzyka w o wiele lepszej jakości niż z jakiegokolwiek konwertera także polecam :D
  10. Ab3L

   272# Pytanie Dnia!

   2x Aj łisz ju a veri kristmas oraz Aj giv ju ma ha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  11. Ab3L

   Integracja :D

   Od 7 lat jakoś nie może dojść do skutku to i teraz raczej nie wypali. Nie pierwszy raz taki temat jest poruszany i nie ma szans aby wszystko ładnie pięknie zgrać w czasie oraz pójść każdemu z zainteresowanych na kompromis. Większość albo pracuje i nie ma czasu na takie wyjazdy albo po prostu nie ma ukończonych 18 lat, a co za tym idzie nie posiada stałego źródła dochodów aby bawić się w wyjazdy, zakwaterowanie itd itp. Jedyne co do tej pory wypaliło to kilka małych spotkań z czego większość po prostu mieszkała blisko siebie, ewentualnie podczas wakacji gdy ktoś gdzieś jechał i organizowało się jakieś 3-4 os meetingi.
  12. Ab3L

   269# Pytanie Dnia!

   8 Ball Pool... ale tylko jak szefowa w pracy nie patrzy! :D
  13. Ab3L

   268# Pytanie Dnia!

   PosÓwacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  14. Ab3L

   Czego używacie

   1. Photoshop i illustrator 2. 50 usd miesięcznie (24.99/sztuka) 3. Zależy od tego gdzie praca ma trafić i kto jest zleceniodawcą itd ale większość rzeczy staram się robić samemu, ewentualnie sugerując się wyglądem czegoś z neta o ktoś podsyła przykładowe prace. Czasami zdarzy się, że użyję jakiegoś powiedzmy tła które potem przerabiam, a tak to w sumie większość mogę namalować ręcznie chyba, że w grę wchodzą jakieś konkrety które ktoś kazał mi wykorzystać w pracy. 4. Kwestia tego jak bardzo skomplikowane będzie dane zlecenie. Od kilkunastu minut nawet do kilku tygodni. 5. Generalnie to za takie nasze forumowe sprawy nic nie pobieram i śmieszy mnie jak ktoś za jakieś awatary, sygny itd żąda zapłaty. Ktoś chce wesprzeć - żaden problem, ale sam nigdy nie będę chciał zapłaty. Inną kwestią są bardziej profesjonalne zlecenia nad którymi jednak muszę spędzić naprawdę dużo czasu. Mam na myśli takie z niezależnych firm, korporacji, organizatorów imprez itd. Wtedy kwoty zaczynają się powiedzmy od 200 zł kończąc na 3,500 zł.
  15. Ab3L

   Dodajemy nasze zdjęcia.

   takie tam selfie.... :P https://imgur.com/a/xaVE8lt
  ×