Jump to content
 • >>Weronika<<

  Dziewczyna

  About >>Weronika<<

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 02/28/2003

  Profile Information

  • Płeć
   Kobieta
  • Skąd
   Polska

  Recent Profile Visitors

  803 profile views
  1. >>Weronika<<

   Perk

   Witam, otóż mam pomysł na nowy perk. "Peleryna Niewidka" - 1/1 z noża/niewidzialność spada do 80% /życie spada do 1hp. Pelerynka byłby rzadkim perkiem. Czekam na odpowiedzi pod tym postem ;)
  2. >>Weronika<<

   AnSpi ss

   Czytałam to, ale posiadam tylko ten ss nic więcej.
  3. >>Weronika<<

   AnSpi ss

   Nick: AnSpi Godzina i data: 04.09.2017 - 16:37:53 Mapa: cs_assault_1337 Admin: GramNaFarcie Link: http://www62.zippyshare.com/v/KZRzDvC0/file.html STEAM_ID / IP: 85.193.194.210
  4. >>Weronika<<

   Pułapki

   Otóż na mapie de_dust2 niektórzy gracze posiadający klasę Konspirant. Stawiają pułapki w przejściach a potem czekają na kogoś kto w nią wejdzie. Mój ból dupy polega na tym, że tacy gracze są bezkarni, a pułapki powinny się liczyć tak jak miny.
  5. >>Weronika<<

   raN !

   Jestem na TAK! Znam raN'a dość długo i wiem, że to gość z zasadami. I jak będzie miał Adma to na serwerze spokojnie nie tak jak teraz.
  6. >>Weronika<<

   [email protected]

   O Bosz... Gram na tym serwerze prawie 2/3 lata tylko miała teraz przerwę półroczną. Pisałam kilka razy na [email protected] kiedy ty grałeś, ale nie było żadnej reakcji z twojej strony. Więc gadałam z innymi adminami... A co do gracza, który został zbanowany bezpodstawnie to wybacz pomyliłam się, to nie ty byłeś tym adminem. Na serwerze ciągle panuje rozpierdol. Pingi sięgają powyżej 150, a ty nic nie reagowałeś.
  7. >>Weronika<<

   [email protected]

   Gadam także z innymi adminami na ts i oni bardziej się zajmują serwerem od ciebie.
  8. >>Weronika<<

   [email protected]

   Hahaha! Masz poczucie humoru! Powiem ci, gram tu codziennie od miesiąca i widzę, że ty nikogo nie banujesz, a jak już raczysz kogoś zbanować to bezpodstawnie... Nie wciskaj kitu, że robisz wszystko by utrzymać porządek.
  9. >>Weronika<<

   [email protected]

   Ja nie napisałam tylko o minach...
  10. >>Weronika<<

   [email protected]

   Data zdarzenia: 19.02.2017 godzina koło 11:30 Nick admina: [email protected] Opis sytuacji: Na mapie de_dust4ever. Admin [email protected] stawiał miny przed wejściem do wąskiego przejścia i oraz w korytarzu. Admin także nie banuje i nie wywala ludzi, którzy nie wykonują celi lub mają za duży ping. Podejrzewam, że złożył podanie tylko dla darmowych premek. Dowody (dema, screeny): http://d1.hltv.org.pl/srv21636/MW3-1702191136-de_dust4ever.dem.zip
  11. >>Weronika<<

   Propozycja!

  12. >>Weronika<<

   Propozycja!

   Cze??
  13. >>Weronika<<

   TS3

   Od jakiego?? czasu du??o ludzi ma problem, ??e pare os??b siedzi na TS3... nie rozumiem, po to jest ts ??eby na nim gada
  14. >>Weronika<<

   Podanko

   Ogarni
  ×