Jump to content
 • Lonely

  Użytkownik

  About Lonely

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 01/04/1994

  Profile Information

  • Płeć
  • Zainteresowania
   LECHIA GDAŃSK! <3
  • Skąd
   Wrocław
  • GG
   i don't have ;3

  Contact Methods

  • Skype
   sayo

  Recent Profile Visitors

  282 profile views
  1. Lonely

   UB.

   Kolego, skoro mam na GO'ła, to nie mogę tam grać, bo mnie wyrzuca z każdego serwera i jest napisane: BLOKADA Wchodząc na 1.6 tego nie mam, nikt się nie pluje, nie obraża i nie banuje. Widocznie jestem zbyt dobra, by grać.
  2. Lonely

   UB.

   Twój nick podczas grania: Asla Vazgecmem Godzina, data zdarzenia: 19.07.2017 - 13:53:53 Mapa: aim_dgl_ru Opis zdarzenia: Historia lubi się powtarzać. Znów dostałam perma dlatego, że mam VAC'a na GO. Proszę uświadomić kolegę admina, że za GO nie odpowiada 1.6 - a jeśli sądzisz, że nie gram czysto - wystarczy sprawdzić. Chyba nie muszę się więcej rozpisywać, bo zrobiłam to w poprzednim, takim samym banie. Zacytuję po raz kolejny: " Skoro VAC obejmuje tylko CS'a GO, to powinien zostać tylko na nim. Wiadomo również, że osoba posiadająca VAC'a na którejś ze swoich gier, nie ma do niej całkowitego dostępu. Więc skoro mogąc grać w 1.6, nie powinnam zostać zbanowana" STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:68633947
  3. Lonely

   UB

   Z miłą chęcią bym weszła, ale przypominam, że mam BANA!
  4. Lonely

   UB

   Czym jest gxp?
  5. Lonely

   UB

   No i świetnie, wyjaśnione. Mogłeś tak od razu. Trudno, miło było. + admin niech nie wchodzi na serwer co 3 lata ;)
  6. Lonely

   UB

   To odwołanie nie jest bez sensu. Nie będę do Ciebie docierać, bo widzę, że nawet czytać dobrze ze zrozumieniem nie potrafisz - no cóż.. Zauważ to: " Nie domagam się odbanowania dlatego, że nie wiem wielu rzeczy na temat "świata gier" i o co konkretnie w tym chodzi, więc może mi ktoś przy okazji wyjaśni" - może chociaż trochę zrozumiesz jak dostaniesz tylko jedno zdanie. Oczywiście nie ubliżając Ci. Jestem kobietą, gram w cs'a 10 lat, nie znam się na wielu rzeczach, dlatego chciałam, żeby ktoś mi wyjaśnił dlaczego tak jest, że akurat dzisiaj dostałam bana na Waszym serwerze, gdzie do tej pory nigdy się to nie wydarzyło ani na Waszym, ani żadnym innym. Wyjaśniłam to tak prosto, jak tylko mogłam.
  7. Lonely

   UB

   Szanowny kolego, jakbyś zauważył, to się nie żalę. Nie napisałam również, że brat mi zafundował VAC'a na steamie. Napisałam, że nie będę się z tego tłumaczyć, bo to nie ma sensu. Miałam rację, potwierdziłeś tezę. Ubiegać, nie ubiegać.. chciałam ogólnie dowiedzieć się dlaczego tak jest, że wchodzi admin po 208457280467 dniach na serwer, gdzie gram na nim bardzo długo, a admina nie widziałam wieczność i wklepuje mi bana. Możesz pisać ile chcesz, że ten który czitował zawsze będzie.. Ale skoro VAC obejmuje tylko CS GO, to powinien tam zostać. Gram na różnych serwerach, nigdy za to bana nie dostałam. Dlatego się nie dziw, że tutaj napisałam. I nie interesuje mnie Twoja historia związane z jakimś demkiem, bo ja się o admina nie ubiegałam/ubiegam, także nie sprawiałam żadnych problemów na serwerze, nic nie zmieniałam, chciałam tylko pograć + należę do osób, których nie wrzuca się do jednego worka, więc "każda pierwsza lepsza osoba" mnie uraziło.
  8. Lonely

   UB

   Twój nick podczas gry: Gosia Godzina, data zdarzenia: 15:52:17 17.10.2016r Mapa: 3d_aim_train_b Opis zdarzenia: Gram na tym serwerze bardzo długo, aż w końcu dostaję bana. Fakt, powiedziałam, że płakać z tego powodu nie będę, ale lubię tam grać. Nie domagam się odbanowania dlatego, że nie wiem wielu rzeczy na temat "świata gier" i o co konkretnie w tym chodzi, więc może mi ktoś przy okazji wyjaśni. A więc sprawa miewa się VAC'a widniejącego na moim steamie. Nie będę się tłumaczyć dlaczego on jest, bo to nie ma sensu i tak każdy zaraz napisze własną wersję. Moim zdaniem skoro VAC obejmuje tylko CS'a GO, to powinien zostać tylko na nim. Wiadomo również, że osoba posiadająca VAC'a na którejś ze swoich gier, nie ma do niej całkowitego dostępu. Więc skoro mogąc grać w 1.6, nie powinnam zostać zbanowana, przy czym gdzie gram jak pokraka. Mam żal do admina, który wchodzi na serwer po 2 latach czy nawet 3 i uświadamia mnie, że nie mogę tutaj grać.. STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:68633947
  ×