Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

[N]eNeK`

Użytkownik

O [N]eNeK`

 • Tytuł
  Początkujący

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 1. Podanie na opiekuna AIM/HS

  @refik
 2. Konta steam z grami za darmo

  2k4 z SOURCE L: nisse112 H: 456CQRHH 2K7 Half Life L: rammlar H: JRYC8WVY 2K7 Half Life L: pontuswastesson H: W2Y6D8XY Aktualnie wyłączony jest steam guard, aby zmienić adres email należy wejść w "preferencje" --> "dodaj numer telefonu", i wtedy zmienić adres email i włączyć steam guard i zmienić sobie passy. Kto pierwszy ten lepszy
 3. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Link: https://megawrzuta.pl/download/4b0ae6d682a852a75af61d13a4880333.html 8:12 - faktycznie widać lekki szejk, sam bym się zastanawiał +/- 8:20 - zwykle bh i przycinka demka, stoje nie oddajac żadnego strzału - 9:35 - 2 pestki przy czym żadna ani razu nie trafiła w hitbox głowy, host_framerate 0.002 i 1/4, a przy drugim strzale celownik jest obok modelu przy ścianie, bo się poruszyłem... - ==================== Link: http://www65.zippyshare.com/v/UoOnqIor/file.html nenek-1: 0:45 - Każdy strzał był na wysokości głowy, przypatrzcie się czy najpierw podąża celownik czy strzał... znów host_framerate 0.002 polecam i 1/4. 5:18 - nawet na 1/4 nic tutaj nie ma, nawet go nie trafiłem... 10:18 - faktycznie przy ostatnim strzale celownik dziwnie się zachował, tą akcję sam daje na + 10:32 - strzał pada obok łba i dokładnie widać 2 pechy w podłodze, to nie jest żaden szejk, szkoda że nie oddałem 3 strzału. - nenek-2: 0:29 - nie ma tu żadnego przeskoku, pierwsza kula pada dużo wyżej od głowy w ścianę, druga trafia w głowę, a potem gość się chowa i mimo spamu nie pada druga decydujaca w glowę, czy na takiej zasadzie działa aimbot? ... - 10:40 - przesunąłem myszke, pierwsza kula nie padła, druga prosto w hitboxa, nic tu nie ma.... - nenek-3: 8:08 - celownik jest centralnie na hitboxie, serio tutaj coś dziwnego jest? - 8:16 - wygląda jak wygląda, przeciągnięcie myszki, ale naprawdę akcja wygląda na spaloną + 8:30 - po każdym strzale działa spread i wynosi celownik do góry, przy drugim strzale faktycznie zatrzymał się dziwnie na hitboxie, ale akcja jest tylko dziwna +/- Na tyle demek jesteście w stanie wypisać mi po 2/3 akcje które i tak na nic nie wskazują? Mogę nagrywać też po kilka demek innych graczy na tym serwerze i na każdym znalazłbym podejrzane akcje. Na portalach antycheaterskich 3 akcje w 100% spalone na 1 demku = ban, tutaj są 2 akcje naprawdę dziwne ale na 4 demkach nie 3 na jednym, wiem jak z waszej perspektywy to wygląda bo przy demkach spędziłem ponad 5 lat... Mam kilka demek z mojej perspektywy jak grałem zdobywając sporą liczbę fragów, nie mam nic do ukrycia, dlatego macie kilka pełnych mapek: http://www87.zippyshare.com/v/1r6BGv8K/file.html Pewnie zdania nie zmienicie, bo widzę każdy znawca tematu i kozak w temacie samego silnika cheatów :] Przyznaję się jedynie do skryptu na mniejszy spread, na którym grałem nawet esl i nie był zabroniony, żadnego aimbota opartego na fovie nie odpaliłem na tym serwerze. Dziękuje za wspólną grę, a Ty kappa nie bądź takim służbistą, Twoje akcje nieraz też śmiesznie wyglądały a za 8:20 i ten Twój opis każdy kto ocenił przynajmniej 500 demek powie Ci, że znasz się tyle co niegdyś Pasio z kolegą jak jebali automaty na blacklisted w wieku 15 lat ^^ Dajcie w koncu admina hromatikowi a fernowi go zabierzcie.
 4. Odwolanie NeNeK po raz enty

  @LULEKOZOID Nie ja spaliłem tyle kont co Ty :] Wystarczy w "Dodaj znajomych na steam" wpisać "lulekzoid" i zobaczycie ile kont spalił na testy cheatów :] Każdym się chwalił. że będzie wizytowka rna ^^ Grajcie wy lepiej ffa, bo odróżnić cheata od małego skryptu na no spread na wszystkie fovy "-", żaden skrypt nie miał wpływu na fizykę gry, Ci co się znają, wiedzą o co chodzi :] Za to lulek na mixach strzelając obok głowy nawet z awp jebał banie, raz na emixach podkrecil mi fova (wlaczył mi aimbota z serewera), po czym dostałem tam bana. Następnie okradł mnie na śmieszną choć bolesną pod innym względem cenę, jak ziomek okazuje się śmieciem... [...]___[....] cYa soon.
 5. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Moja kontrrozpiska: :] https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj
 6. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Jutro dam kontrrozpiskę, bo poważnie jeżeli uważacie, że przez 2 lata gram odpalony :] Wyciagam 400+ fpsow w tej grze + odpowiedni config i myszka, którą katuje się już ileś lat.
 7. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Twój nick podczas grania: [N]eNeK` Godzina, data zdarzenia: 11.01.2018 - 22:45:36 Mapa: aim_ak_47 Opis zdarzenia: Nawet nie wiedziałem, że dostałem bana... po raz któryś z kolei admin banuje admina, bana nie dostałem będąc w grze, tylko pewnie jak wyszedłem. STEAM_ID / IP: 0:0:484846 Kto to jest "somsiad" i kto mu dał admina? Czekam na Twoje demko i rozpiskę, inaczej rezygnuje z admina, bo to już nie jest śmieszne a żałosne, że typ który widzi w amxmodmenu gwiazdkę i zamiast nagrać demko i je rozpisać to banuje drugiego admina. Jeżeli nikt z tym nic nie zrobi to się żegnamy tu i teraz.
 8. Podanie na opiekuna AIM/HS

  Nick na serwerze: [N]eNeK` Wiek: 21 Znajomość AMXX: 8 Doświadczenie: Swoje sieci, [email protected], [email protected], opiekun X RAZY (w tym wcześniej tutaj pod nickiem "eXiTeMan") . Staż w CS'a: 13 lat SteamID: 0:0:484846 Link do profilu na banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:484846 Byłem już tutaj opiekunem, ale musiałem wyjechać za granicę, teraz oprócz studiów nadal zajmuję się counter strikiem. Rozmawiałem kiedyś ze Skip3rem na ten temat, miałem go otrzymać spowrotem od niego, ale rzadko go widuje na steamie, tym bardziej online na facebooku.
 9. Tak + Wiek + Doświadczenie + Staż + Ogarniety
 10. Odwolanie

  Zbanowałeś mnie jak byłem 20 sekund na serwerze... nadpisało to co grałem chwilę wcześniej, teraz Twoja kolej sie wykazać, dawaj hltv/swoje demko, ja swoje sprzed bana dodałem. Grałem 5 minut --> Wyszedłem z serwera na serwer mixowy --> wróciłem bo jeszcze nie było 5 osób chwilę poćwiczyć --> po 20 sekundach, gdzie nawet nie wszedłem do gry dostaje bana, a w miedzyczasie "pochylniademo" została nadpisana po ponownym wejściu na serwer. Masz dowody to je przedstaw, ode mnie tyle, czekam na ub i zabranie admina fernowi, który nic nie potrafi, duzo wyzywa i ogólnie jest jeszcze na poziomie dziecka.
 11. Odwolanie

  Jeżeli tym razem znowu płaczesz i dostane ub od ubt, to albo ja rezygnuje z admina, albo w koncu zabiorą Ci go, bo się na niczym nie znasz... http://www60.zippyshare.com/v/EbQfUdDF/file.html
 12. Odwolanie

  Twój nick podczas grania: [N]eNeK` Godzina, data zdarzenia: 20.12.2017 Mapa: 3d_aim_dust2 Opis zdarzenia: Znowu śmieszny fern pokazuje swoją głupotę. STEAM_ID / IP: 0:0:484846 Admin banuje admina, skoro powód czitowanie to rozpisuj demko, które nagrałeś.
 13. Jaki przedmiot: konto steam Opis przynajmniej 2 zdania: Wymienię konto: http://steamcommunity.com/profiles/76561197972266527 za inne konto (nie wazny rok/ranga/eq) z cs GO, ale najlepiej za klucz. Co w zamian? konto za key/konto Kontakt: PW / Steam: http://steamcommunity.com/id/velmar2k3/ Zdjęcia przedmiotu: http://steamcommunity.com/profiles/76561197972266527 Forma płatności: wymiana
×