Skocz do zawartości
 • Aureox

  Użytkownik

  Aureox wygrał w ostatnim dniu 26 Luty 2017

  Aureox ma najbardziej lubianą zawartość!

  1 obserwujący

  O Aureox

  • Ranga
   Nowicjusz

  Informacje profilowe

  • Płeć
   Męźczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Aureox

   Pomoc dla UBT

   @Pumpiarz czekam na twój wycinek z konsoli bo z tego co pamiętam to nigdy tam nikogo nie obraziłem.Skoro to były żarty to dlaczego drugi Administrator nie odebrał tego jako żart Nie ,wcale tak nie myślę ,już Ci raz pisałem ,że nie mam to w głębokim poszanowaniu co ty o mnie myślisz.Odebrałeś mi Admina i gdy dowiedział się o tym jeden Admin to aż sam zrezygnował. (Pozdrawiam) Właśnie słowo kultura to jest słowo które jest Tobie zupełnie obce.Skoro chcesz wycinek z całej konsoli nie ma problemu dodam go niżej.I tak jak mówiłem szkoda ,że ta osoba nie odebrała tego jako Żart. To jest mój ostatni post , więc nie mam zamiaru dłużej z tobą dyskutować. https://zapodaj.net/be5c9f4558327.jpg.html https://zapodaj.net/90459c5f53899.jpg.html https://zapodaj.net/146f71e28379e.jpg.html
  2. Aureox

   Pomoc dla UBT

   Witam serdecznie Wiem ,że moje zdanie tutaj się zbytnio nie liczy ,ale co do tego Pana jestem na wielkie NIE.Tutaj rodzi się pewnie nowe pytanie dlaczego? Już tłumacze , ten Pan nie posiada kultury osobistej dla innych graczy + przekonałem się o tym grając z nim na serwerze Zombie. Pewnie i mało kto mi będzie wierzył bo tak napisać to każdy może, więc dodam kilka "Ss". http://www85.zippyshare.com/v/SQsPAut7/file.html http://www85.zippyshare.com/v/zrXVI3o9/file.html http://www85.zippyshare.com/v/0Bt0nIao/file.html https://zapodaj.net/6e4edfdb3a7ed.jpg.html http://www85.zippyshare.com/v/KltT8sOc/file.htm Mam jeszcze kilka "ss" pokazujących jak zachowuje się Pumpiarz , ale myślę że te co wrzuciłem są wystarczającym dowodem na to co napisałem wyżej. Pozdrawiam Serdecznie.
  3. Aureox

   x czy y ?

   Lato Nike czy Adidas ;d?
  4. Aureox

   Siemka

   Siemka
  5. Aureox

   Siemanko ;)

   Siemka
  6. Aureox

   Witam i ja :D

   Siemka
  7. Aureox

   Hejoo

   Siemka ;)
  8. Aureox

   Witam! ^^

   Witam Zapraszam na nasze Zombie Mod !
  9. Aureox

   Hej

   Elo
  10. Aureox

   detox

   Witam i zapraszam Cię już na naszego Zombie moda !
  11. Aureox

   Witam

   Witam wszystkich mam na imię Łukasz mam 17lat uwielbiam bilard oraz Csa 1.6 .Ja wraz z moim kumplem Pumpiarzem będziemy mieli u was serwer zombie mod biohazard który już dzisiaj tu powstanie Pozdrawiam Mordeczki !
  ×