Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

Yzne

Użytkownik

O Yzne

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

251 wyświetleń profilu
 1. Next propka :D

  Ciąglę trzymam się za tym aby za HS był jakiś bonus do EXP'a Co do odgłosów to powiem krótko, że ja i tak jeżeli gram to przy muzyce i mam gdzieś to, ale obawiam się że częste odgłosy mogą wręcz przeszkadzać, więc dodałbym je na 5,10,15,20 zabójst a nie tak jak idzie combo. Co do vipa oczywiście na +, wielki +.
 2. wasze rekordy na gxp

  Chyba siadło http://www118.zippyshare.com/v/iDxEYvxN/file.html
 3. Next propka :D

  Propozycje Madzi oczywiście na + (hehe teraz to dopiero będzie szybkie expienie jeżeli to wypali :D) No i z tą topką również 40 EXP'a za 1 miejsce biednie trochę ;d Teraz pozostaje tylko czekać na decyzję Aragorna
 4. Next propka :D

  Pomysł z expem raz na 24h kiepski, naprawdę byliby ludzie co tylko wchodziliby odebrać nagrodę i mieliby gdzieś że tego exp'a jest mało bo przecież grosik do grosika i się uzbiera Najlepszą opcją wydaje mi się jest pomysł z danym % expa z expa broni. Np: byłoby to 5% dla vipów 10%-15% nawet aby zwiększyć sprzedaż i jeżeli na broń potrzebujemy 200 exp'a to wpisujemy /freelvl i dodaje nam określone bonusy. Po wbiciu następnego lvl'a znowu aktywujemy sobie możliwość dodania expa i tak aż do maksa. Mam nadzieję że zrozumieliście mój język bo dziś mam jakiś meega senny dzień Pozdrawiam Yzne
 5. wasze rekordy na gxp

  lel https://imgur.com/a/fCX5f
 6. Propozycja

  Gdybym umiał, to bym napisał. No nic skoro nie to nie. Można zamknąć.
 7. Propozycja

  Nie chce mi się w tym momencie dużo myśleć ale pomysłów jest wiele. NP: 1. Przegraj określoną liczbę minut na serwerze. 2. Uzyskaj określoną liczbę EXP'a. 3. Uzyskaj określoną liczbę EXP'a w jednej rundzie ( Od zgonu do zgonu). 4. Zadaj tyle i tyle obrazen. 5. Zadaj tyle i tyle obrazen w jednej rundzie. 6. Zabij 5 osób z noża. 7. Zabij 2 osoby z noża w jednej rundzie. 8. Ustrzel tyle i tyle HS. 9. Ustrzel 5 HS w jednej rundzie. 10. Tyle i tyle zabójstw do końca mapy. 11. Uzyskaj 10 zabić z rzędu. 12. Przez całą mapę nie przekrocz tyle i tyle zgonów. 13. 5 razy zabij osobę z VIP'em 14. Zabij 5 wrogów z celnością min. 30% Propozycji jest wiele, pisałem na szybko więc jeśli są jakieś błędy to poprawcie. Jeśli chcielibyście wprowadzić to na serwer mogę przygotować dokładne nazwy i opisy misji. Potrzeba tylko chęci, bo ludzie raczej chcą coś takiego ;)
 8. Propozycja

  Dobre i takie ;) Zawsze w jakimś stopniu urozmaici grę na serwerze, a misje można rozbudować i nie ograniczać się tylko do zabijania etc.
 9. Rozbudowane statystyki

  Generalnie pomysł fajny i jestem jak najbardziej na tak aby go wprowadzić. Jeśli nie będzie problemów aby takie coś dodać to dlaczego nie ;)
 10. Propozycja

  Również osoby, które nie mają CS GO i chcą sobie to w jakiś sposób wynagrodzić biegając z kolorowym AK'czem
 11. Głosujcie na GXP :)

  1 http://cssetti.pl/serwer/80.72.37.10:27035
 12. Głosujcie na GXP :)

  441
 13. Propozycja

  Witam, jako że gram na serwerze już dość długo i normalne wbijanie exp'a za pomocą fragów staje się dość nudne to wpadłem na pomysł aby rozpatrzyć dodanie na serwer misji. Mówiąc prosto, pod komendą "/misje" będzie nam się wyświetlał odpowiedni zestaw misji, za który po ukończeniu dostawalibyśmy np: 50 EXP. Pierwsze misje mogłby być stosunkowo proste np: Ustrzel 10 headshotów czy Zabij 20 wrogów. Nagrody w postaci exp'a wzrastałby wraz z poziomem trudności misji. Przykładowe zestawy misji mógłbym przygotować więc jeżeli pomysł zostanie zaakceptowany, chętnie to uczynię. Pozdrawiam Yzne.
 14. Głosujcie na GXP :)

  427 lvl up
 15. Głosujcie na GXP :)

  417
×