Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

⚙WolfIDraV⚙

Opiekun COD + CS:GO MOD

O ⚙WolfIDraV⚙

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 03.08.1999

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 • Skąd
  Okolice Rzeszowa
 • Steam
  76561198131656657

Ostatnie wizyty

311 wyświetleń profilu
 1. Głosuj na COD+CS:GO

  26
 2. Głosuj na COD+CS:GO

  24
 3. Głosuj na COD+CS:GO

  Witam, Zachęcam was do odwania głosów na nasz serwer COD+CS:GO. Dla was to kilka sekund ale za to serwerowi może posłużyć to za wsparcie. Głosuj Głos można oddać raz na 24h.
 4. Pare propozycji/błędów v2

  1. Waluta Dolarów zostanie całkowicie usunięta z serwera 2. Pewnie problem z silnikiem postaram się to poprawić. 3. Żadna klasa nie ma defa. Będzie potem plugin co jakiś % graczy będzie otrzymywał defa 4. Na obecna chwile zmniejszę mu to do 1/19 oraz czas umiejętności wydłużę do 6 sek 5. Jest klasa saper co posiada 3 miny wtedy saper byłby nie opłacalny do gry. 6. Poprawie to 7. Nwm czym może to być spowodowane bo na testowym serwerze nie posiadałem owego błędu.
 5. Pare błędów/propozycji

  Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 6. Pare błędów/propozycji

  1. Błąd z natywem poprawione 2. Zostanie dodany exp i dukaty za cele mapy po pewnym rozplanowaniu kodu w inny sposób 3. Misje są już w planie tylko mało czasu posiadam na pisanie 4. Jest plugin od ograniczania bs jesli jest mniej niz x graczy na serwerze 5. Została wykonana poprawka do karła mogło być nie nie czytało przycisku czasami
 7. Klany^^

  @W4RI4T klany zostały zrobione na takiej podstawie, że jak 1 zostanie usunięty to cały plugin się posypie
 8. Klany^^

  @W4RI4T opcja usunięcia drużynie nie została dodana dlatego, że podczas dyskusji ktoś rzucił zdanie z włamem na konto i tu było by takie coś ktoś włamał się na konto i usunął drużyn i jest lipa po całości.
 9. Klany

  Na start w drużynie jest max 5 osób a nie 4. Drużyny zostały wykonane z myślą, że nie 1 osoba będzie ulepszała je tylko cała drużyna bo jak sama nazwa wskazuję jesteście zespołem. Jeśli chodzi o cenik to został on ustalony w większym towarzystwie i został wtedy zaakceptowany dopiero przy kolejnym większym zebraniu będzie można omówić zmianę cennika. Nawet jak i tak cenik zostanie zmieniony to nie zostanie wysłana poprawka gdy nie dodam czegoś więcej bo się nie opłaca takiej małej poprawki na tyle serwerów wgrywać.
 10. vister się sprzedał

  1. Frost`
  2. Area

   Area

   Powiedz nam coś czego nie wiemy 

    

×