Jump to content
 • Goodnight

  Użytkownik

  About Goodnight

  • Rank
   Nowicjusz

  Recent Profile Visitors

  222 profile views
  1. Goodnight

   MOTD

   Myślę że dodawanie CAŁEGO forum do okna MOTD nie jest najlepszym pomysłem. Osoby z słabo stabilnym internetem są wyrzucane przez plugin. Pozdrawiam.
  2. Goodnight

   Divine

   Post dla uwagi
  3. Goodnight

   Divine

   Data zdarzenia: od od 1 do 2 w nocy Dnia 28.10.2018 Nick gracza: Divine Opis sytuacji: na dole wszystko IP/SID oskarżonego: STEAM_0:1:20030657 Dowody (dema, screeny):na dole Witam, na początku chciałbym przeprosić za częściowe nie dostosowanie się do wzoru ale myślę że tak będzie bardziej przejrzyście. Normalnie omijam jakieś spiny i kłótnie, i rozumiem że w jakiś sposób powinniśmy zrozumieć że każdemu zdarza się mieć gorszy dzień ale myślę że obrażanie personalne z byle powodu przeszło barierę dobrego smaku jest to o tyle żenujące że gość jest pełnoletni a zachowawczo ma jakieś 4 latka. Moim zdaniem ban na 1 dzień czy tydzień nic nie da powinien on dostać bana na 1 miesiąc ale to moje zdanie decyzję podejmuje administracja. Nie ma mapy żeby ten gracz nie był toksyczny weźcie pod uwagę że była już na niego skarga. Gracz Divine i jego zasada działania: Ginie albo cię zwyzywa że jesteś odpalony albo że kampisz Powiesz mu żeby się zachowywał i się uspokoił powie ci że jesteś noname Zabiję Ciebie napisze że "jesteś słabą kurwą" Wszystkie ss podam z compLexity Demo Player dodam że demka z HLTV sa zbugowane zawsze od jakiejś rundy ucinają się logi z pisania graczy na say ale daje to co mam http://d1.hltv.org.pl/srv52186/HLTV-1810280123-3d_aim_nuke.dem.zip od tego sie zaczyna https://scr.hu/JjyDLnp https://scr.hu/3Od0LBK http://d1.hltv.org.pl/srv52186/HLTV-1810280135-ak-47_map.dem.zip https://scr.hu/mj9RooJ https://scr.hu/PYGdLLr https://scr.hu/RplJZZn https://scr.hu/K9KDOp4 https://scr.hu/6B9DL28 https://scr.hu/WzgMJLl Gdyby nie zbugowane demka to możecie sobie wyobrazić jak dużo było bluzgów i obraz, ma szczęście że nie zapisały się wiadomości z nuke jak wyzywa gościa pryzmatem wyglądu avatara na którym miał ustawioną swoja twarz RL żenada. EDIT: zobaczcie logi serwera z NUKE tam są dopiero niespodzianki
  4. Goodnight

   podanie

   Na NIE -często gram na serwerze i go nie widzę :v
  5. Goodnight

   demko

   Demko z nuke ++++8:10 już tłumacze co się stało ziomek myślał że typ mu wyskoczy na wnękę na czerwonej dlatego już tam się wcelował pajacerka lvl DZIEJA do tego jeszcze ten timeing bóstwo xD 9:04 sprawdzane na modelach kolorowych czy na pewno nie widział, i wiecie co nie widział prefire to dwie najbardziej spalone akcje nie uwzględniam tych na model bo wiadomo to aimmap takie rzeczy jak wychylanie na model się zdarzają ale te 2 to ewidentne ESP Spojrzę jeszcze na te demko z aim_map pod względem ESP i z edytuje. demko z aim_map 3:03 kontrola modelu przez cały czas od lewej do prawej śmiesznie to wygląda 4:20 ¯\_(ツ)_/¯ 5:49-5:55 skan w prosto w głowę a drugiego gościa ciągle kontroluje gość idzie w lewo celownik w lewo i tak w kółko do 5:55 złoto
  6. Goodnight

   demko

   Ty chyba nie rozumiesz o co mi dokładnie chodzi to demko nie jest typowe jak u innych graczy. Opisuje tutaj twój komiczny Crosshair Placement twoja antyrozpiska kompletnie odchodzi do tego co opisałem w czasówkach. Więc jeszcze raz. 2:44-Gość po scrollu jego model idzie troszkę w lewo celownikiem wogóle nie poruszasz, kiedy model wchodzi pod twój celownik jest momentalny strzał 2:44 i 2:47-Te czasówki mają pokazać jak bardzo pajacujesz szukasz głowy jeździsz po niej a nie strzelasz twoja reakcja jest o tyle komiczna ze strzelasz ale dopiero jak gość wejdzie za skrzynkę xDD bo coś ci złapać nie może. Twój playstyle jest sztuczny dlatego nie ma co się dziwić że Hromatic Cię zbanował bo uwaga ale nikt tak nie gra. Zresztą zaraz to wytłumacze 3:18-Dalej nie rozumiesz zero aimingu celownik w miejscu i dwa idealne strzały w łeb reakcja super szybka celownik w miejscu tu wali triggerbotem z daleka czyli typowe wceluje celownik od pixela i czekam na fraga 4:33-"XDDDDD" poziom 80iq i dalej nie odnosisz się do mojej rozpiski, wygląda to dziwnie po tym jak w 3:18 pokazałeś że twój playstyle kończy się na zwykłym trzymaniu celownika w miejscu 4:35-Kolejna z czasówek która pokazuje że twój crosshair placement jest po prostu śmieszny jeździsz tym celownikiem jakbyś miał reumatyzm, ale bańka za każdym razem wchodzi w ułamku sekundy kiedy celownik jest na głowie 8:19-No tak bo przecież każdy tak robi że wcelowuje się 3mm od skrzynki i trafia łeb 100/100 w super szybkim tempie i to QQ żeby totalnie pokazać to że "no bo przecież wiedziałem że wejdzie bania" 9:08-Ziomek to jest najbardziej spalona akcja ze wszystkich to był tak szybki strzał że nawet w tym 1/4 ciężko by było mieć taką szybką reakcję na 2 idealne strzały w 1/3 wystającego łba. Więc dalej Ci wyjaśniam nikt nie ma takiego playstaylu że sobie jeździ celownikiem i bańki strzela, crosshair placement już mówiłem na poziomie reumatyzmu bo nic nie robisz reakcje to masz po prostu boga gdzie w 9:08 perfekcyjnie to widać powiem Ci że nawet bym się pogodził z tym,ale grałeś z m4 gdzie potrzebujesz 2 strzały na zabicie w głowę, ale u Ciebie chłopie nic ty wystarczy że się wcelujesz milimetr od skrzynki i bańki same lecą. Nie ma co się dziwić że Hromatic Cię zbanował bo nie tylko ja zauważyłem twój dziwny playstyle. UBT napewno też zobaczy że demko wygląda co najmniej komicznie.Tu powinno być więcej czasówek bo tak naprawdę każdy frag jest idealny co jest nie możliwe po prostu do zrobienia nie ma pomyłki nawet się nie starasz żeby wyglądało to naturalnie. Cya. EDIT: bo nie chce zaśmiecać tematu. Wezwij więcej kolegów z TS'a żeby Ci pomogli.
  7. Goodnight

   Czego słuchacie w tym momencie.

  8. Goodnight

   demko

   2:44-gość na rolce wiadomo model lekko podskakuje się w 1/4 widać dokładnie że wystrzał perfekcyjnie timeinguje przywrócenie modelu do pierwotnej wesji czyli po scrollu2:46-kiedy czekasz az trigger ci wystrzeli ale coś nie łapie 2:47-to samo widać w tym straszną sztuczność po chwili strzela zeby nie wyszło że wychyla i nic nie robi 2:57-szybko i typowe wyczekiwanie na pixel przypomnę że triggerbota można ustawić na tak zwane kośći(głowa, klata,brzuch itp itd)btw skoro w 2:44 i 2:47 przycelowujesz się do strzału to dlaczego tu miałeś super szybką reakcje 3:18-typowa anomalia gość idzie zrobić sobie kanapkę i zostawia celownik w miejscu boost norecoil+nospread robią swoje dlatego 2 idealne szoty w głowę poleciały zauważcie sztuczną precyzję 4:33-to jest ciekawe m4 wystrzela akurat przy scrollu kiedy celownik jest na głowie nabój nie jest wcale dalego od głowy prawda chociaż na scrollu spread wzrasta prawie ze do maximum.4:35- znowu to samo 1/4 widać kompletny spokój czyli wyczekiwanie tylko momentu kiedy trigger strzeli za ciebie.8:19- do tego czasu gracz zaczął grać normalnie bo admin pomidor siedział na spekcie już jego namierzanie nie trwało 3 sekundy normalne pestki do tego pory aż nagle no właśnie, wcelował się w typa który wychyla zza skrzynki w ułamku sekundy zrobił QQ bo wiedział że to izi kill po co aiming trzymanie celownika w miejscu to jest to 9:08 znowu to samo strasznie pewny jest siebie i zniewalająco szybki Najbardziej spalone akcje tutaj to 2:57 3:18 8:19 9:08 reszta czasówek jest +/- lub ma pokazać dziwny playstyle tego osobnika do tego masz dziwny crosshair placement raz strzelasz w sciany raz wchodza ci one tapy po ulamku sekundy a raz szukasz glowy przez 3 sekundy. Aimingu nie masz za grosz wyczekiwanie na pixel celownik stoi w miejsu juz po samym playstalu powinienies dostac bana. Czasowki 2:46 i 2:47 tutaj potrzebujesz tyle czasu na reakcje zaś 3:18 czekasz na łatwego fraga z ultra szybką reakcją.
  9. Goodnight

   Głosujemy na AIM/HS

   34
  10. Goodnight

   180# Pytanie Dnia!

   Od obgryzania paznokci to już chyba nerwica :v
  11. Goodnight

   LOTTO #74

   13,28,10,15,32
  12. Goodnight

   Głosujcie na GXP :)

   432
  13. Goodnight

   Zagłosuj na naszego GO MOD'a :)

   297 https://cssetti.pl/serwer/145.239.237.108:27225
  14. Goodnight

   179# Pytanie Dnia!

   życie
  15. Goodnight

   175# Pytanie Dnia!

   Capriciossa na cienkim.
  ×