Jump to content
 • Wrrryn

  Użytkownik

  Wrrryn last won the day on April 15

  Wrrryn had the most liked content!

  2 Followers

  About Wrrryn

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 06/18/2001

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   impreza, emocje przy grach komputerowych, słuchanie muzyki typu: hardstyle, rap(polski i z zagramanicy)
  • Skąd
   Polska, mazury
  • Steam
   76561198285105701

  Contact Methods

  • Inne
   GT: https://www.gametracker.com/wrrryn/

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Wrrryn

   Podanie Wrrryn

   A no tu masz racje, ja sam bym dał sobie wielki czerwony - ale to da się poprawić ;)
  2. Wrrryn

   Podanie Wrrryn

   Nick na serwerze: WrrrynWiek: 17 (rocznikowo 18)Znajomość AMXX (0/8) : 4/8 kolega mi coś kiedyś pokazywał i nie radziłem sobię jakoś szczególnie źle ;)Doświadczenie: Jak napisałem powyżej doświadczenia nie ma prawie w ogóle, trochę tego liznąłem ale mam nadzieje, że to nie jest duży problem i ktoś mi pokaże co i jak/przypomni to co kiedyś potrafiłem.Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak SID: STEAM_0:1:162419986Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/wrrrynduzydym/Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:162419986Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/wrrryn/Kontakt: Discord, steam, forum, messenger.Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Potrafię odróżnić osobę grającą ze "wspomagaczami", a dobrym graczem. Jestem jednym z aktywniejszych użytkowników serwera no i moim zdaniem przydałby się nowy admin ;).
  3. Wrrryn

   Propozycje/błędy

   1. Przydałoby się dodać koski typu karambit (jest to chyba najbardziej rozpoznawalny rodzaj noża z CS:GO). 2. Dodanie wiadomości tekstowej, jeżeli ostatni przeciwnik afczy na swoim spawnie. 3. Dodanie podstawowych skinów z unikatowym wyglądem (niektórzy nie lubią grubych skinów z cs:go, wolą kolorowe skinki z podstawowym modelem broni).
  4. Wrrryn

   Klan

   Siemka, dnia dzisiejszego czyli 09.04.19r. o godzinie ok. 20 założyłem mój klan "CSkoweBajlando" no i jak go założyłem to miałem od razu członków 5/5, trójkę z nich usunąłem bez problemowo ale jedna osoba mianowicie Rey dostała leadera (to chyba admin), a go nawet nie dodawałem więc chciałbym, żeby jakaś osoba z uprawnieniami usuneła go z leadera i listy członków, dziękuje ;)
  ×