Jump to content
 • Durus

  Admin CS:GO MOD

  About Durus

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Durus

   Czego słuchacie w tym momencie.

  2. Durus

   SSY

   Proszę https://www118.zippyshare.com/v/VEIXzNrD/file.html
  3. Durus

   Hasła

   @Madziaa<3 @VisTeR.' Jeśli mógłbym prosić w imieniu Natalki o zresetowanie jej hasła. Próbowałem sam, lecz serwer nie daje mi takiej opcji.
  4. Durus

   LOTTO #107

   1,8,15,29,13
  5. Durus

   450# Pytanie Dnia!

   Rosól obowiązkowo, na 2 danie kurczak nafaszerowany grzybami i jabłkami
  6. Wejdziesz na pw? XD

   1. Show previous comments  3 more
   2. Durus

    Durus

    To czekam , mam andzieję, zę do wieczora się wyrobisz 😉

   3. Madziaa<3

    Madziaa<3

    Za karę każ mu czekać więcej

   4. Durus

    Durus

    Madziu skarbie, ja tylko chce dzieci uspokoic

  7. Durus

   Przetestuj Premium i usługę na serwerze!

   Serwer:Pochylnia.pl GO MOD Nick: Durus Rodzaj usługi: Svip Proszę o przedłużenie rangi ;)
  8. Durus

   Durus

   Nick na serwerze: Durus Wiek: 24 Znajomość AMXX (0/8) : 7/8 Doświadczenie: Wielokrotny admin na przeróżnych sieciach, przez rok admin serwera, który praktycznie cały czas miał po 26 osób. ( aktualnie nie posiadam admina na żadnym serwerze) Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Nie, ale jestem tak znany na serwie, wiec chyba każdy uważa, ze nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o moją osobę SID: STEAM_1:0:878318096 Link do profilu na STEAM: --------- Link do profilu na banid: Niestety Nie mam pojęcia co to. Pierwszy raz się z tym spotykam Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Durus/145.239.237.108:27225/ Kontakt: Forum/ gg/fb ( Niestety nie posiadam ts3, ze względu na stary typ komputera, który nie pozwala na zainstalowanie owej aplikacji) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem osobą kulturalną, zwracającą uwagi nawet na najmniejsze przewinienia, pomagam każdemu, kto jest nowy czy też czegoś potrzebuje. Lubie grać w cs. Mam córeczkę. Lubiany i znany na serwerze i to w dużym stopniu. Myślę, że nikt nie może powiedzieć o mnie złego słowa. Pozdrawiam i oczekuje na pozytywne rozpatrzenie posta
  9. Durus

   RESET

   Reset, który zmienił by rozgrywkę i zachęcił Ludzi do gry. Myślę, że nie ma co się rozpisywać. Oczywiście wszystkie usługi zostają!
  10. Durus

   Klasyk

   Wiele ludzi gdy tylko słyszy "Krzyżacy" odrazu wyłączają telefony, uszy, telewizory. Ale jeśli nie spróbujemy to nigdy nie dowiemy sie jaka ta ksiażka jest naprawdę. Polecam wszystkim. Po dłuższym czasie mamy wrażenie, że naprawde uczestniczymy w owych wydażeniach.
  11. Durus

   LOTTO #106

   6,11,22,33,41
  12. Durus

   442# Pytanie Dnia!

   Aktualnie nie, gdyż posiadam rodzinę, której nie chce zostawić
  13. Durus

   Witam

   Siema! Witam szystkich graczy/użytkowników oraz wyższą Administracje. Nazywam się Jakub. Jestem uczciwym i spokojnym 24 latkiem. Uczeszczam do hospicjum w którym jestem wolontariuszem. Mam córkę, która bardzo często choruje... Aktualnie gram u was na GO:MOD. Jestem lubianym graszem, który coś tam strzela😉 Mam nadzieję, że zostane u was na dłużej. Pozdrawiam❤
  ×