Jump to content
 • Durus

  Użytkownik

  About Durus

  • Rank
   Nowicjusz

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Durus

   Admin ENJOY

   Na Nie -Steam - Różnie u cb z kulturą ;) - rozpoznawanie oszustw aim itp. +wiek + GT
  2. Durus

   Skarga Durus

   Gracz kampił w rogu jak byłem na spekcie, wiec wyszedłem i jak padłem to patrzałem na niego. Dostał bana za kulturę nie dlatego, że mnie sprowokował tylko dlatego że nie toleruje takich wyzwisk.
  3. Durus

   Skarga Durus

   Propozycje o zbanowaniu cb na 15 minut podsunęła mi @Madziaa<3. Chciałem paść i wtedy sprawdzić tego typa i też tak robiłem, Bo skoro każdemu pisałeś ze mama adma to miałem wejść na spekta skoro i tak wiedział ze mam adma i będę kogoś oglądać? O tym nie pomyślałem widzę. Jeśli myślisz że mam 0 doświadczenie to się mylisz. Chwile ze mną pograłeś to skąd masz wiedzieć jaki jestem. W dodatku ten spam na [email protected] nie był potrzebny. Nie jestem ślepy ;) Edit: Co do ssków nie mogę się odwołać, ponieważ nie chcą mi się odpalić i nwm co tam wrzucił.
  4. Durus

   Ban ENJOY

   Po 1 Chciałeś zrobić mi awanturę, za to że dostałeś bana na 5 minut za kulturę. Bo straciłeś kl an JAckpocie. (Skąd miałem wiedzieć że tam są?) Po 2 to już 2 raz kiedy mnie obrażasz Po 3 Nie dostałeś go tylko za obraze lecz również za kulturę. Po 4 Z moim ego jest wszystko dobrze. Gdyby ktoś cb tak nazwał byś spamił mi an [email protected] abym dał mu bana. Mogę się zgodzić na zmniejszenie bana, ale następnym nie będzie tak kolorowo.
  5. Durus

   Wojna Klanów

   Propka spoko, no ale na 99% się nie przyjmie
  6. Durus

   Literatura v.3

   Kolejna praca. Życie Mówisz... że chcesz sobie życie ułożyć, jakby to były klocki, porozrzucane wokół. Nie można tutaj wtargnąć, trzeba wejść, aby dostrzec... Myślisz... że znudził ci się bałagan, który wszyscy Ci wytykają... Jesteś, istniejesz, czujesz, żyjesz, nie zamykasz drzwi na klucz. Trafiła Ci się okazja, do chwili śmiechu... Drwiny z Ciebie i pustego zachwytu. Z nowych klocków, układasz sobie życie, ale oni pójdą i nigdy nie wrócą... Zostaniesz w nowym porządku, który potem okaże się, niezłym bałaganem, nie ocenianym wcześniej. Gniewać się nie potrafisz, gdy zostaje tęsknota, gdy przemienia się w ból. Nauczyłeś się, przymilnie uśmiechać i mówić... Ocal mnie!
  7. Durus

   Literatura v.2

   Oto moja 2 praca. Pustka Boję się… Tam tak ciemno jest… Samotność zbliża się. Krok w krok, zabierz ją stąd Na skrzydłach, ocal też. Te szepty dręczą tak, a ciemność dotyka nas. Ten strach zabija, rani. Uwolnij mnie! Pustka ciemna jest, a życie ulatnia się. Serce słabnie, oddech zabiera w oczach strach, który dzieli nas. Tu strasznie ciemno jest… Mamo! Mamo! Boję się…
  8. Durus

   Literatura

   Chciałbym pokazać wam moje prace, które sam napisałem w 100%. Dzisiaj pokaże 1 jutro drugą itd. Morze nadziei Jestem Tu, słuchaj przez chwilę, Ten szum błękitny, śpiew syren… Krzyk pod chmurą słowem otulą. To wszystko Twoje, Przytul mnie… Jestem Tu pod siecią gwiazd, pod błękitnym niebem z drżącym sercem w bezsenną noc. Światło blaskiem utkwione w morzu, a ja tęsknię, Panie pomóż… Jestem Tu i jest mi źle. Myśli, smutki, wspomnienia, Jak morze ogarniają mnie, Przyjacielu! Ratuj mnie! Jestem Tu i czekam wciąż, przytul, pomóż, ratuj i nie opuszczaj mnie!
  9. Durus

   Znaczki <3

   Nazwa osiągnięcia: Brąz, Lubie dodatkowe przywileje, Lubie banować bez powodu, Dowód (SS,Link do profilu itp):
  10. Durus

   RESET

   Odpowie ktos XD @VisTeR.'
  11. Durus

   Durus

   Witaj kolego. Widzę, że masz ciekawe dowody.... Nie ma problemu @Madziaa<3 @Zeratul Zajmiecie się tym? Nie zgadzam się z tym demkiem. Proszę o sprawdzenie demka z HLTV. Na tym temku celownik sam skacze co jest dziwne moim zdaniem. Edit: @Zeratul w jakin sesie mam wstawic swoja rozpiskę
  12. Durus

   Czego słuchacie w tym momencie.

  13. Durus

   SSY

   Proszę https://www118.zippyshare.com/v/VEIXzNrD/file.html
  14. Durus

   Hasła

   @Madziaa<3 @VisTeR.' Jeśli mógłbym prosić w imieniu Natalki o zresetowanie jej hasła. Próbowałem sam, lecz serwer nie daje mi takiej opcji.
  15. Durus

   LOTTO #107

   1,8,15,29,13
  ×