Jump to content
 • Gumball

  Użytkownik
  1. Gumball

   651# Pytanie Dnia!

   Boje się pająków, chyba trochę ludzi to ma xD
  2. Gumball

   647# Pytanie Dnia!

   18 wheels od steel haulinah, bus driver, farming Simulator 11 i 13, Colin McRae rally 04, flatout i wiele więcej.. Edit: oprócz pc to jeszcze karty czyli wojna z dziadkiem rybka z rodzeństwem, planszowe: finansjera bingo i więcej..
  3. Gumball

   LOTTO #124

   31, 17, 11, 7, 3
  4. Gumball

   Gxp Mod w CS:GO

   Ja też szczerze mówiąc mógłbym zagrać, jestem nowy w cs go
  5. Gumball

   640# Pytanie Dnia!

   A czym jest ta aplikacja?
  6. Witam użytkowników jak i administrację. Chciałbym zadać kilka propozycji jak i powrotu niektórych rzeczy, a mianowicie: 1. Nowe mapy takie jak całe de_cache nie tylko 2x2, cała mapa de_nuke oraz co najważniejsze powrót mapy css_overpass. Była ona jedna z moich ulubionych. Myślę że dodanie tych oraz kilku innych map urozmaici rozgrywkę graczom, oraz oczywiście nie zaszkodzi. 2. Dodanie oraz powrót niektórych skinów. Oczywiście doceniam waszą pracę i dodanie wielu skinów ale czegoś tu brakuje.. Na przykład więcej karambitów, pistoletów oraz kilka bardziej dopracowanych kos butterfly. Przydałoby się również poprawić skin AK-47 filantrop który wygląda fatalnie. Przecież jakby nie patrzeć serwer opiera się na skinach. 3. Moją propozycją było by również wzniesienie czyszczenia skinów po tygodniu nieaktywności na serwerze. Ja nie miałem za bardzo czasu grać i.. po moich skinach które miały też swoją wartość. Myślę że rozpatrzycie mój post oraz pozdrawiam serdecznie. 😉 P.s. Od niedawna mam nick ks. Gimbul a nie Gumball jak po staremu.
  7. Gumball

   Problem z klanem

   Nie wiem. Było wszystko dobrze do końca mapy i nagle pisze /klan a tam jest mój stary klan w którym byłem. Opóściłem go i było napisane Albo załóż klan albo sprawdź oferty a klanu nie było. Kolega który był w klanie pisał że są 2 osoby i że nie może nikogo dodać. Jestem załamany.. Straciłem na to 280$.
  8. Gumball

   Problem z klanem

   Witam. Założyłem sobie klan na cs:go modzie, Zaprosiłem graczy i było wszystko dobrze ale była zmiana mapy i po niej jak wpisałem /klan to mojego klanu nie było. Prosiłbym o pomoc i naprawę błędów.
  ×