Jump to content
 • Mr.cloudy

  Użytkownik

  About Mr.cloudy

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 11/28/2002

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Steam
   76561198967377101
  1. Mr.cloudy

   Clan Wars

   Podczas wojny klanów nalicza pkt. w nieprawidłowy sposób. Zabijając osobę z klanu, z którym mam wojnę powinienem otrzymać punkt, lecz tak się nie dzieje i punkt wędruje do drużyny przeciwnej. Zdarzy się również, że punkty pojawią się nawet, gdy nikt nikogo nie zabił.
  2. Mr.cloudy

   Podanie cloudy

   Nick na serwerze: Mr.CLDYWiek: 16Znajomość SM (0/8) : w tej skali, tak między 6/7Doświadczenie: byłem administratorem na serwerze only awpSteamID: STEAM_0:1:503555686Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/mrcldy/Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Mr.CLDY/145.239.237.105:27100/Kontakt: discord, e-mail, steam, ts3Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem często na serwerze,mam mikro,mam dość duże doświadczenie (prawie 2.5 k godzin) i się nie cackam. Jestem dość wulgarny i wybuchowy, ale o chyba wiedzą już gracze serwera. Grałem na serwerze na różnych konta i razem jest na nich ok. 40 parę godzin, mogą to potwierdzić admini serwera. Dzięki za uwagę
  3. Mr.cloudy

   Ranking

   Nie będę się zbytnio rozwijał, gdyż chciałbym tylko zasugerować jedną małą zmianę, którą jest reset rankingu (chodzi mi tu o rangi widoczne przy otwieraniu tabeli). Reset rankingu to jedno, ale dobrym pomysłem jest według mnie wzrost punktacji na daną rangę, a także małe nagrody za bycie np, top 3 serwera, którymi mogłyby być VIPy na tydzień lub kilka dni. No i może ustalenia "tabeli" najlepszych wyników, czyli taki zbiór najlepszych statystyk. Mogłoby to wyglądać tak, iż osoba, która zrobi dobre staty wyśle ss na forum i wtedy Admini dodali ją do tej listy (jeśli te statystyki byłyby lepsze od innych). Miałem się nie rozwijać, ale ... Ewentualne korekty zawsze mile widziane:) Dziękuję za uwagę!
  ×