Jump to content
 • VipereK

  Użytkownik

  1 Follower

  About VipereK

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 07/29/2001

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Programowanie, gry, motoryzacja,
  • Skąd
   Wielkopolskie

  Recent Profile Visitors

  173 profile views
  1. VipereK

   LOTTO #115

   1,32,7,15,5
  2. VipereK

   Podanie przecinek,

   +steam -/+wiek +/-GT +AMXX EDIT: Jestem na nie po tym co zaszło na chatboxie.
  3. VipereK

   Propozycje

   1.Fajna opcja było by dodanie tak zwanego antyrashu. Na czym by to polegało otóż np na mapie dd2 jest granica przez którą drużyna anty nie może przejść przez określony czas czyli do (1:30). Dlaczego ta propozycja, ponieważ napotykamy się na ludzi którzy na pełnej rashuja. Jeżeli coś jest nie zrozumiałe piszcie to może wyjaśnię bardziej mogę też później wysłać link do pluginu. Sorki za błędy ortograficzne jeżeli takie są. 2.Zablokowanie drugiego bs gdy jest mało graczy na serwerze (powiedzmy 4). Drużyna terro nie mogą by wtedy planować na B ponieważ jest za mało CT. (Only A) 3.Zablokowanie planowania na rozgrzewce. Chyba nie musze tłumaczyć =)
  4. VipereK

   Podanie

   Propo kultury już jest lepiej. Błąd w podaniu został poprawiony (Nick). Gt staram się aby było jak najlepsze. Gra Counter-Strike zostanie zakupiona w przyszłym czasie gdy przyjadę z nad morza ponieważ nie ma tam nigdzie sklepu gdzie mogę kupić psc.
  5. VipereK

   Podanie

   Nick na serwerze: VipereKWiek: 17Znajomość AMXX (0/8) : 7Doświadczenie: Byłem już adminem na 4 serwerach (OnlyDD2, DR, BaseBulider oraz CSGO:MOD). Dosyć ogarniam Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: NieSID: 0:0:459978769Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/ftMiloszLink do profilu na banid: https://banid.pl/kto?to=0:0:459978769Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/VipereK/80.72.43.106:27035/Kontakt: Steam, Forum Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dosyć długo gram na serwerze: Ponieważ gdy gram o wczesnych godzinach to 2/4 graczy latają odpaleni. Chce pomóc serwerowi, jak i graczom którzy przyszli na serwer pograć a nie narzekać, że ktos odpalony lata.
  6. VipereK

   podanie murzyn

   Wprowadza fajna atmosferę, miły, ogarnięty, codziennie widze go na serwerze +steam +gt +wiek +AMXX Jestem na TAK
  ×