Jump to content
Pochylnia.pl

morderca92

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About morderca92

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Można wyłączyć zeusa przy pojedynku 1vs1 na kosy? W ostatnim momencie jest zmieniany nóż na zeusa i sporo graczy to wykorzystuje...🙄
 2. Ty się lepiej wytłumacz z nieprawidłowego bana.
 3. Z reguły nie wchodzę na fora i nie piszę skarg gdy wiem, że nie mam racji. W tym przypadku wiem w 1000000000%, że rację mam bo wiem co powiedziałem. Wszedłem na steam tylko po to żeby zapytać na jakiej podstawie jest ten ban. Gdybym umyślnie kogoś pocisnął co owszem czasami się zdarza to nie zawracałbym sobie i Wam głowy. W tym przypadku było powiedziane zwykłe kur...a po tym jak gracz mnie ubił w śmiesznej sytuacji. Ze swojej strony mogę dodać to, że odpinam mikro, wywalam klawisze z klawiatury i będę starał się nie przeklinać bo jeszcze przypadkiem urażę tym kogoś... Peace and love Morderc
 4. Data zdarzenia: 05.01.2020Nick admina: Guardian of AsgaardOpis sytuacji: Za słowo "kur*a" powiedziane przez mikro dostałem bana za OBRAZĘ na 1 dzień. Możesz mi wyjaśnić? Nie, nie powiedziałem Ty kur...o ebana czy coś w tym stylu. Sam przecinek. Dowody (dema, screeny): Nie posiadam.
 5. Data zdarzenia: 05.01.2020 Nick admina: Guardian of Asgaard Opis sytuacji: Przeklnąłem na czacie i dostałem kick, okej rozumiem. Powiedziałem jedno jedyne słowo "KU*WA" na mikro i dostałem bana na 1 dzień z dopiskiem odpocznij. Ten ban był na NS, wszedłem na steam na ten serwer z innego nicku piszę na [email protected] do admina, za co ten ban? po czym poleciał perm na Steam bo byłem na aktywnym. Gracze na lewo i prawo rzucają kur...ami na serwerze i nie widziałem, żeby ktokolwiek dostał za to bana większego niż na 5 minut. Chyba ktoś ma tu gorszy dzień i dowartościowuje się rozdawaniem banów... Lic
 6. Będzie lepiej. Ja z reguły gram rano gdzie ludzi jest mało albo wcale. Mapy 2x2 są mniejsze, ale na 2 czy 3 osoby i tak sa za duże.
 7. Z tymi mapami to jakaś pomyłka jest. Teraz na serwerze są 4 osoby i wpisując rtv do wyboru są nuke, aztec, dust... Nawet mapy 2x2 są za duże w przypadku gdy na serwerze są 4 osoby. Takie zmiany zniechęcają zamiast zachęcać do gry.
 8. Podbijam Gdy gra się 1vs1 na średniej mapie i umawiasz się z graczem na daną miejscówkę żeby się nie szukać to po chwili ekran robi się czarny bo kamp meter wskazuje 100%... Można to zrobić w ten sposób żeby działał on w przypadku gdy na serwerze jest powyżej np. 5 osób?
 9. Napiszę tutaj, żeby nie zakładać nowego tematu. Czy z serwera zostały usunięte małe mapy i zastąpiono je mapami typu de_dust2x2 itp? Od 2 dni nie mogę trafić żadnej małej mapy typu fy, gg itp.
×
×
 • Create New...