Jump to content
 • AleMamFarta

  Admin CS:GO MOD

  About AleMamFarta

  • Rank
   Nowicjusz

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. AleMamFarta

   Paczka Moda

   Paczka która jest wgrana na serwerze nie jest włączona nie działa hud , / menu i inne komendy oraz skrzynki i klucze .... naprawcie to !
  2. AleMamFarta

   Dj Gruda

   Ja tu to tylko zostawie , Zapraszam na kanał , jebnij suba !!! :P
  3. AleMamFarta

   Farcik na Admina

   Nick na serwerze: #AleMamFartaWiek: 17,5Znajomość AMXX (0/8) : 5Doświadczenie: Byłem adminem na wielu serwerach niestety szybko serwery upadały z przyczyn malej liczby graczy !Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak SID: STEAM_0:1:459697140 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198879660009/Link do profilu na banid: https://banid.pl/kto?to=0:1:459697140Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/#AleMamFarta/145.239.237.108:27225/Kontakt: PW , na priv FB , SteamDlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie większego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga Administrator wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od jakiegoś czasu i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas . Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.
  4. AleMamFarta

   Błąd Klanu

   1 . Założyłem swój klan , nie dosc ze nie mam tam leadera , to jeszcze leadera maja przypadkowo dodane osoby 2. Jestem teraz w jakims innym klanie AIM a miałem swoj AMF 3. naprawcie to lub zwrot ST poprosze !!! dodam ze nie moge usunąć ani opuscic tego niby klanu !!!
  5. AleMamFarta

   Przetestuj Premium i usługę na serwerze!

   Serwer: GOMOD Nick:#AleMamFarta Rodzaj usługi: Svip
  ×