Jump to content
Pochylnia.pl

clams

Admin GO MOD 4MAPS
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About clams

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wzór podania na admina : Nick na serwerze: clams Wiek: 21lat Znajomość AMXX (0/8) : 8 Doświadczenie: dwukrotny admin Czy posiadasz Steam: Tak Link do profilu na banid: https://banid.pl/kto?to=0:0:241285142 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/clams/145.239.237.104:27415/ Kontakt: Steam/Fb Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Im więcej czasu spędzam ze społecznością tego serwera tym coraz bardziej chce mi się tam grać. Od tego czasu nie tylko ja zauważam że na serwerze w kluczowych momentach brakuje adminów, dlatego przydatna by była dodatkowa gwardia, która
 2. Siemano, jestem Kacper w tym roku kończe 22 lata, miło mi bardzo wejść w szeregi społeczności pochylni. Praktycznie gram tylko na CS:GO MOD 4MAPS, ponieważ podoba mi się motyw rang i skinów. Zapraszam do dodawania na STEAM: https://steamcommunity.com/id/clamsior/ Pozdrawiam!
 3. Chciałbym podzielić się z wami tym klasykiem.
 4. clams

  Propozycja

  Zgadzam się z rykim, w dodatku chciałbym aby nowe skiny miały forme modelu tych z 1.6, ponieważ niektóre zasłaniają znaczną część ekranu.
×
×
 • Create New...