Jump to content
Pochylnia.pl - Sieć serwerów

Mlody <3.

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Mlody <3.

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Witam, już bardzo dużo ludzi zgłasza tego gracza i nie rozumiem postępowania adminów tego serwera. Skoro nie da się go zbanować permamentnie to starajcie czyścić mu konto co jakiś tydzień. Teraz znowu gość wszedł na serwer i psuje grę poraz 1000. Proszę nie ignorować tego tematu tylko zacząć jakoś działać, Pozdrawiam
 2. Witam , oczywiście decyzja należy do właściciela serwera czy da admina , ale nie polecam. Gościu jest najlepszym kolegą KonseseRa czyli tego sławnego czitera na Gun XP, czyli wniosek jest prosty, że nie zbanuje go, a jak ktoś napisze na niego że czituje to się uniesię i może nawet zbanuje typa... Lepiej znaleźć innego kandydata , sprawiedliwego ... Pozdrawiam
 3. Witam , proponuję, aby jak jest do 8/10 osób na serwerze, żeby w głosowaniu były same mapy gg_ . Ludzie biorą i wybierają od razu wielkie mapy i później i tak wyjdą na początku mapy... A gdy będzie powyżej tych 10 osób to niech będzie głosowanie na mapy de_/ cs_.
 4. Witam , chciałbym zapytać czy będzie kiedyś reset??
 5. Witam, chciałbym zapytać czy jest możliwość założenia hasła na serwerze bądź czy można dodać tą funkcję, ponieważ randomowi ludzie bez mojej zgody wchodzą na mój nick i psują ranking , są toksyczne (obrażają innych) i czasami czitują.
 6. Błąd z botami na serwerze ! Boty się respią i po 3 sekundach wywala je i respią się nowe , nie da się grać i ludzi to zniechęca do grania . Proszę o naprawienie tego błędu jak najszybciej to możliwe bo nudno w tym csie :3.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

×
×
 • Create New...