Skocz do zawartości
 • zamixujpl

  Admin GunXpMod

  O zamixujpl

  • Ranga
   Nowicjusz

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. zamixujpl

   ''znajomości''

   Z tego co widzę to wchodzisz na serwer bardziej popisać i podenerwować ludzi niż pograć. Dostawałeś znaki od graczy żebyś się uciszył i a ty się tylko nakręcałeś i paliłeś klawiaturę.
  2. zamixujpl

   podanko Mr.X

   Nie mam żadnych zastrzeżeń, nie pamiętam abyś stwarzał jakieś problemy. Spełnia wymagania, a wiec jestem za tym, aby przydzielić mu admina.
  3. zamixujpl

   Podanie Thug Life T*Pain

   Jakaś decyzja została podjęta w sprawie podania ?
  4. zamixujpl

   Podanie Thug Life T*Pain

   Na początku przygody miałem swoje serwery, później byłem adminem na HashJamie Aim HS, [TP Elite] i głownie tylko tam grałem.
  5. zamixujpl

   Podanie Thug Life T*Pain

   Odniosę się co do nabijania godzin na specu i reszty "zarzutów", dziś dostałem pierwszy raz kicka na afk na spec ( Przynajmniej pamięcią tak sięgam) a to dlatego, że pisałem podanie na forum i zapomniałem wyjść z gry. Więc nie wiem o czym wy mówicie, zawsze można sprawdzić (powinno) w amx bans historie banów/kicków. Dodatkowo autentyczność mojej aktywności na serwerze może potwierdzić level który posiadam ( Przed ostatni) Ponadto, co ma aktywność na forum do znajomości amx? Nie jednokrotnie posiadałem serwer i bez większych problemów potrafiłem go skonfigurować, więc jakieś doświadczenie mam, ale skoro uraziłem twoje umiejętności tak wysoką samo oceną to przepraszam. Mój nick na forum to nie reklama, tylko login steam, a gdybyś lepiej spojrzał to data rejestracji na forum to 2011 rok, owszem w tamtym czasie służył mi do reklamowania serwerów jak słusznie dostrzegłeś.
  6. Nick na serwerze: Thug Life T*Pain Wiek: 24 Znajomość AMXX (0/8): 7 Doświadczenie: Tak Staż w CS'a: Ponad 7k godzin na steam SteamID: STEAM_0:0:32169163 Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:32169163 Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Thug Life T*Pain/145.239.237.108:27385/ Kontakt: Steam, forum Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Często odwiedzam serwer, chętnie przyczynię się do porządku na nim.
  7. zamixujpl

   CS-Hitman.pl Zaprasza

   http://www.gametracker.com/server_info/91.203.223.58'>
  8. http://imageshack.us/photo/my-images/708/hns100x2.png/'>
  9. CS-NIESTEPOWO.XAA.PL Najpr
  ×