Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

zamixujpl

Admin GunXpMod

O zamixujpl

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. zamixujpl

  Podanie Thug Life T*Pain

  Jakaś decyzja została podjęta w sprawie podania ?
 2. zamixujpl

  Podanie Thug Life T*Pain

  Na początku przygody miałem swoje serwery, później byłem adminem na HashJamie Aim HS, [TP Elite] i głownie tylko tam grałem.
 3. zamixujpl

  Podanie Thug Life T*Pain

  Odniosę się co do nabijania godzin na specu i reszty "zarzutów", dziś dostałem pierwszy raz kicka na afk na spec ( Przynajmniej pamięcią tak sięgam) a to dlatego, że pisałem podanie na forum i zapomniałem wyjść z gry. Więc nie wiem o czym wy mówicie, zawsze można sprawdzić (powinno) w amx bans historie banów/kicków. Dodatkowo autentyczność mojej aktywności na serwerze może potwierdzić level który posiadam ( Przed ostatni) Ponadto, co ma aktywność na forum do znajomości amx? Nie jednokrotnie posiadałem serwer i bez większych problemów potrafiłem go skonfigurować, więc jakieś doświadczenie mam, ale skoro uraziłem twoje umiejętności tak wysoką samo oceną to przepraszam. Mój nick na forum to nie reklama, tylko login steam, a gdybyś lepiej spojrzał to data rejestracji na forum to 2011 rok, owszem w tamtym czasie służył mi do reklamowania serwerów jak słusznie dostrzegłeś.
 4. Nick na serwerze: Thug Life T*Pain Wiek: 24 Znajomość AMXX (0/8): 7 Doświadczenie: Tak Staż w CS'a: Ponad 7k godzin na steam SteamID: STEAM_0:0:32169163 Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:32169163 Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Thug Life T*Pain/145.239.237.108:27385/ Kontakt: Steam, forum Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Często odwiedzam serwer, chętnie przyczynię się do porządku na nim.
 5. zamixujpl

  CS-Hitman.pl Zaprasza

  http://www.gametracker.com/server_info/91.203.223.58'>
 6. http://imageshack.us/photo/my-images/708/hns100x2.png/'>
 7. CS-NIESTEPOWO.XAA.PL Najpr
×