Skocz do zawartości

Wywiad z RisK


Bambus

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym nasza redakcja przeprowadziła wywiad z RisK, opiekunem cod:mw3. Zapraszamy do lektury. :)
 

Witaj, czy chciałbyś udzielić wywiadu dla naszej sieci?

Witam, czemu nie?

Dobrze, więc zaczynajmy. Początek standartowy: przedstaw się nam; powiedz jak się nazywasz w jakim jesteś wieku i gdzie mieszkasz.

Cześć jestem Krystian, mam 23 lata i mieszkam w Koninie.

A więc mieszkasz w Koninie. Słyszałem wiele dobrych opinii o tym mieście. Podzielasz stanowisko osób, które mówią że jest to ciekawe miasto pod różnymi względami?

Właśnie osoby mieszkające tutaj narzekają na nie, a ja wręcz przeciwnie... Dużo jezior, dużo imprez i do tego mogę spełniać swoje hobby legalnymi sposobami   :D. Jedyny minus to władza miasta.

Niestety nie ma miejsca na świecie, w którym wszyscy ludzie kochaliby władzę. A czy poleciłbyś nam przyjechać do swojego miasta, żeby coś zwiedzić, czy po prostu spędzić miło czas?

Jest tu dużooo miejsc do spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi, zaczynając od parku Chopina w którym można zobaczyć zarówno zwierzęta, jak i wspaniałe graffiti, kończąc na jeziorach których jest naprawdę sporo; jest z czego wybierać.. Dla pobożnych: niedaleko jest Licheń, a bazylika w Licheniu jest całkiem spora i zwiedzanie jej zajmuje połowę dnia, jak nie cały, hehe.   :D

Rzeczywiście - brzmi ciekawie, pewnie nie wszystkie miasta mogą się czymś takim pochwalić. Powiedz nam teraz jak wygląda kwestia spędzania wolnego czasu u ciebie. Spędzasz go w swoim mieście, czy wyjeżdżasz. I co lubisz wtedy robić?

Hmm... Zależy od pogody... Jeśli jest ciepło, to oczywiście od razu po pracy pakuję się i jadę nad jezioro z ekipą. Robimy grilla lub jak teraz - coraz częściej - ustawiamy się i malujemy graffiti, jeśli mamy wolne fundusze. Hehe...

Jak zamierzasz spędzić majówkę, która jest już za pasem?

Organizuję z przyjaciółmi koncert lokalnych raperów na skateparku. Bboying, deska, graffiti, rap...

Jeżeli już wiemy co robisz w wolnym czasie, to teraz opowiedz nam o swoim codziennym zajęciu. Pracujesz czy się uczysz?

Pracuję w Kopalni Konin jako elektryk.

Ooo, to może być ciekawe. Na pewno zaintrygowałeś tym nie tylko mnie. Opowiedz coś więcej: czy lubisz tą pracę, czy jest ciężka i może parę ciekawostek na jej temat.

Gdy muszę jechać na odkrywkę jest ciężka, a jak siedzę na hali jest lajtowo... Praca jak praca, wystarczy się przyzwyczaić do wszystkiego i nie wkładać paluchów gdzie wejdą, bo jak kopnie to będzie bolało   :D. Praca szczególnie miła jest wtedy, gdy dzwoni do mnie nasza szefowa pani Klaudia.   :D

Jaką szkołę skończyłeś, żeby uzyskać wykształcenie odpowiednie do wykonywania swojej pracy? 

Technikum mechatroniczne. Ciężko było ale dałem radę! hehe :P

Zbliża się czas matur - już za tydzień się zaczynają. Czy pamiętasz jak sam pisałeś ten egzamin? Chciałbyś się podzielić swoimi wspomnieniami?

Hehe, to były fajne czasy. Wróciłbym do nich. Chcę do szkoły!   :D

Czyli mówisz, że było fajnie. A więc pewnie matura nie była strasznym przeżyciem?

Bałem się jak każdy, ale wiedziałem, że świat się nie zawali jak nie zdam. Podchodziłem na luzie po prostu. Hehe   :D

Porozmawiajmy o twoim rodzeństwie - zawsze ciekawy temat. Masz rodzeństwo?

Mam jednego starszego brata.

Starszy brat... Jak powszechnie wiadomo - kiedy jesteś młody to jest twoje utrapienie, kiedy dorastacie zaczynasz go szanować i poprawia się kontakt między wami. Zgadzasz się?

Dokładnie tak. Chociaż mnie od małego brat szanował i od małego mną się opiekował.

Taki brat jest bezcenny. Czy chciałbyś mieć jeszcze kogoś w rodzeństwie? Na przykład dla przeciwieństwa z bratem - młodszą siostrę?

Siostrę!! Starszą lub w moim wieku... Wszystkie koleżanki by były moje! haha   :D

Haha   :D . Podoba mi się twoje podejście do życia. Wszędzie starasz się widzieć pozytywy. Jeśli już przy koleżankach jesteśmy opowiedz nam co cenisz w kobietach najbardziej, a czego nie lubisz.

Uczciwość i dusza   :D. Nie lubię jak jest chamska i pije więcej ode mnie.   :D

A wygląd się nie liczy?

W pewnym sensie liczy się wygląd oczywiście... Za pulpecikami z pudliszek nie przepadam... hihi  :D. Lubię czarne bułki, blondynki. Ale teraz poluję na rudą szaloną   :D.

Powodzenia w takim razie   ;) . Jaka jest według ciebie najważniejsza zasada życiowa, której się trzymasz i którą mógłbyś polecić do stosowania wszystkim "pochylniowcom"?

Za przeproszeniem "je**ć system", robić to co tobie odpowiada i nie patrzeć na innych.

To będzie trzeba ocenzurować   ;). Czy masz jakiś autorytet w swoim życiu, który kiedyś natchnął cię do jakiegoś działania, czy po prostu jest kimś kogo szanujesz?

Myślę że w jakimś stopniu jest to mój brat... On uczył mnie wszystkiego, odpierdzielał mnie jak źle coś robiłem lub pomagał mi jak zgraja czerwonych [antifa - przyp. red.] się na mnie rzucała.   :D

To może teraz coś co interesuje wszystkich: muzyka. Jaki gatunek jest twoim ulubionym?

Rap i reegae

Podaj, proszę, nam swojego ulubionego wykonawcę i utwór.

Molesta Ewenement - Wiedziałem że tak będzie,

Molesta - Się Żyje. Trochę stare, ale nadal aktualne.

Myślę, że dowiedzieliśmy się o tobie dość sporo. Teraz przejdźmy do "pochylniowej" i "csowej" części wywiadu. Jak trafiłeś na pochylnię?

Na pochylni grałem już ponad 3 lata temu, z kumplami z reala. Po czym przestałem tu gościć. Wiadomo - były rzeczy ważniejsze. Coś koło roku temu wróciłem i chociaż robiłem wszystkim na złość, dostawałem co chwilę bany, jestem tu nadal i zostanę na dłużej.   :D

Dlaczego akurat pochylnia i co cię zachęciło do zostania tutaj?

Ludzie grający tutaj, typu rudy musiek, Wilkinson i reszta pozytywnie zakręconych czubków.   :D

Zdaje mi się, że po rudym nie trzeba dawać nicków, bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi   :D. Jak wyglądała twoja droga "od gracza do opiekuna"?

Pierw była męka z kupieniem steama! Hihi, nigdy nie miałem na to czasu, ani pieniędzy. Lecz w końcu znudziło mi się wstawianie ss'ów oraz proszenie o UB i go w końcu kupiłem. Hehe  :D. Później admin na procodzie po namowie Wilkinsona aż w końcu opiekun na serwerze na którym praktycznie pierwszy raz zacząłem grać w csa, heh.

Jaka jest geneza twojego nicku?

RisK to popularny grafficiarz... Kiedyś też się tak podpisywałem na ściankach, hehe.   :D

Jaki jest twój ulubiony mod w cs 1.6?

Zgaduj.   :D

Cod:mw3

Tak  :P. Dlatego chcę go przywrócić do normalności, heh.

Miejmy nadzieję, że ci się uda. Za co chciałbyś pochwalić lub zganić działanie pochylni, bądź też konkretnych osób? Czy jest coś do poprawy?

Więcej humoru i będzie spoko.   :D

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że cs 1.6 "umiera ze starości" i jego miejsce powoli zajmuje cs:go?

Niby tak, ale ja i tak zostanę raczej przy 1.6. Za stary jestem na zmiany, haha.   :P

Brakuje ci jakiegoś moda na pochylni?

Zombie - pamiętam - kiedyś był i sporo ludzi grało.   :)

Niedługo ma wrócić i miejmy nadzieję, że będą grali  ;) . Powiedz nam, czy kiedykolwiek używałeś wspomagaczy w swojej grze?

Wiem, wiem jestem na bieżąco, hehe. Co do pytania - nawet nie wiem jak to się odpala.   :D

Czyli uczciwy gracz   :). Jesteś w stanie wskazać najlepszych według siebie: moderatora, s@ i zwykłego admina?

Wydaje mi się ze Vanilla jest najbardziej ogarnięta, bo jest na pochylni już długo... Pamiętam jak zaczynałem grać, to ona też tu rozpoczynała grę, wiec jest dobrze. A admin? No kogo innego mógłbym wskazać, jak nie rudego, joe albo wilkinsona   :D. Co do s@: szczerze to nie mialem jakos nigdy z nimi do czynienia, ale Panel Kontrolny najwięcej ub mi dał, jesli się nie mylę.   :D

Powoli zbliżamy się do końca tego wywiadu. Na finiszu masz okazję pozdrowić kogo sobie życzysz.

Pozdrawiam wiernego giermka Wilkinsona, Rudzielca oraz wszystkich graczy cod:mw3 i ProCoda   :). Pozdrawiam też kochaną Klaudię. Proszę - nie obrażaj się na mnie :'(

Dziękujemy ci bardzo za wywiad i poświęcony nam czas. Życzę miłego wieczoru.   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...