Skocz do zawartości

Wywiad z AnalTerror'em


Bambus

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza redakcja przeprowadziła kolejny wywiad, tym razem z AnalnymTerrorem - adminem JB, COD:MW3 i dwukrotnym adminem miesiąca w pierwszej edycji konkursu. Zapraszam do lektury. :)

 

 

Redakcja: Siemanko, chciałbyś udzielić wywiadu, który opublikujemy na najlepszej sieci serwerów w Polsce

AnalTerror: Siema, z wielką chęcią.

Świetnie, zaczynajmy więc. Nieśmiertelne wprowadzenie: przedstaw się nam. Powiedz jak się nazywasz, ile masz, lat i skąd jesteś.

Mam na imię Sebastian,za niedługo będzie już hot 15.Pochodzę z niedużej wsi obok Wrocławia.

"Hot 15" czyli już będziesz mógł robić "to coś". Jak się z tym czujesz?

Bardzo dobrze, w końcu nick do czegoś zobowiązuje.

Ale pewnie i tak nic z tego bo jesteś rudy :D. Powiedz nam o swojej wsi w której mieszkasz. Jak się tam żyje? Czy wolałbyś mieszkać w centrum Wrocławia? 

Największym rudzielcem na sieci jest Musiek, ja jestem całkowicie bezpieczny. W mojej wsi nie ma niczego ciekawego. Osobiście wolałbym mieszkać w pięknej wiosce o nazwie Gajków która jest tuż obok mnie. Kręcą tam sceny sprzed sklepu do "Pierwszej Miłości".

A więc śledzisz serial "Pierwsza Miłość". Powiedz nam jak często i jak długo go oglądasz i kto jest Twoją ulubioną postacią.

Oglądam go gdy mi się nudzi. Nie mam swojej ulubionej postaci, chyba każdy mieszkaniec mojej wsi i okolic wie że takie sceny są kręcone w Gajkowie. Lecz niestety słyszałem że owe sceny mają całkowicie zniknąć.

A więc już wiemy co porabiasz w wolnym czasie, gdy się nudzisz. A co robisz w wolnym czasie, gdy się NIE nudzisz

Wszystko zależy od pogody. Gdy jest pięknie i świeci słoneczko wychodzę na dwór spotkać się z kumplami. Ale gdy jest ujnia z grzybnią, zostaję w domu. Gram w gry, oglądam filmy albo czytam książki.

Co zamierzasz robić w weekend majowy?

Zostaję w domu, mam nadzieję że będzie ładna pogoda bo zamierzam codziennie gdzieś wychodzić.

A co robisz, kiedy nie masz wolnego czasu? Czyt. czym zajmujesz się na codzień? Zgaduję że się uczysz; trafiłem

Czasami; nie siedzę przed książkami po kilka godzin. Chociaż mam bardzo dobrą pamięć, robię rzeczy które sprawiają mi przyjemność. Jeśli mam być szczery, zacząłem się bardziej uczyć dopiero teraz. Gdy trzeba poprawić sytuację w szkole.

W sumie za rok już czas na Twoje egzaminy gimnazjalne, to wypadałoby się uczyć. Widziałeś testy z obecnego roku, które zdawali rok starsi koledzy?

Jakoś za bardzo mnie to nie interesuje, wiem tylko że przez 3 lata uczyli się jak pisać rozprawkę, a na teście było opowiadanie. Mam tylko nadzieję że ja też dostanę coś innego.

Ostatnio panuje „moda” na odchodzenie od rozprawki. Ale ją też musisz umieć pisać, bo możliwe że ci wypadnie. Powiedz jaką szkołę planujesz wybrać po ukończeniu gimnazjum.

Będę miał jeszcze cały rok żeby nad tym pomyśleć. Wolę żyć chwilą niż planować sobie przyszłość.

Odważne stwierdzenie. Jeśli już jesteśmy przy tego typu wzniosłych sformułowaniach powiedz nam jakie jest Twoje życiowe motto.

"Carpe diem" oznacz to po łacińsku "chwytaj dzień". Chodzi tutaj o to żeby korzystać z każdego dnia. Bo później może być już za późno.

Po łacinie*. Dość popularne dzisiaj w życiu wielu - zwłaszcza młodych - ludzi. Czy jest coś co najbardziej lubisz w głównym nurcie panującym wśród młodzieży, czy raczej starasz się od niego odróżniać?

Jestem raczej jak każdy typowy nastolatek, tylko ze specyficznym charakterem. Mówię tutaj o tym że jestem lekko pi***olnięty, w pozytywny sposób oczywiście :D. Kto mnie lepiej zna ten wie. 

W takim razie opisz siebie; swój charakter jak najdosadniej i jak najobiektywniej umiesz.

Z charakteru jestem raczej miłą i pomocną osobą. Jeśli ktoś szanuje mnie, ja szanuję jego. Jestem również leniem i nie chodzi mi tutaj o to że nie chce mi się ruszyć du** sprzed komputera, tylko o to że nie lubię jakichkolwiek obowiązków. Uwielbiam spędzać czas z bliższymi mi znajomymi bo wtedy mogę zachowywać się całkowicie swobodnie.

Właśnie nam się przyznałeś, że nie lubisz wypełniać swoich obowiązków. Słabe wyznanie, ponieważ na najlepszej sieci serwerów pełnisz funkcję administratora na dwóch serwerach, co łączy się z obowiązkami. Jak się z tego wytłumaczysz

Chodziło mi o obowiązki typu: odrabianie lekcji,sprzątanie itp. Pełnienie funkcji administratora na tych dwóch serwerach jest dla mnie czystą przyjemnością. Ponieważ chętnie banuję osoby które łamią regulamin i psują grę innym graczom.

Do tego wrócimy później. Opowiedz nam coś o swoich zainteresowaniach.

Moje zainteresowania? Uwielbiam oglądać filmy, a jeszcze bardziej chodzić na nie do kina ze znajomymi. Szczególnie na te które są oparte na komiksach Marvela. Na drugim miejscu jest spotykanie się z przyjaciółmi oraz granie w gry komputerowe.

Widzę bardzo kochasz swoich bliskich znajomych, skoro aż tyle o nich piszesz.. Aż mnie zazdrość trochę bierze. Opisz nam swojego najlepszego przyjaciela.

Mój najlepszy przyjaciel chodzi ze mną do klasy, znamy się już prawie 9 lat. Najczęściej to właśnie z nim chodzę do kina lub spotykam się na mecz. Przy nim mogę zachowywać się w pełni swobodnie oraz wiem że mogę mu ufać.

Lećmy w takim razie dalej, bo zaraz zzielenieję z zazdrości :D. Powiedz co jadłeś dziś na obiad. 

Jadłem dzisiaj zupę pomidorową, chociaż osobiście wolę drugie dania szczególnie te mięsne. Najbardziej to schabowego.

A kto nie lubi schabowego...? A jakie było najsmaczniejsze danie, które jadłeś w życiu?

Najsmaczniejsze co jadłem to kotlety schabowe mojej babci. Do tego ziemniaczki,surówka i kompocik. Wtedy nic więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne.

Przecież od zawsze wiadomo, że babcine najlepsze ;). Będąc w rodzinnym domu powiedz nam coś o nim - myślę, że coś co wszystkich interesuje to rodzeństwo.

Mam młodszych: brata i siostrę, oczywiste jest że jak na rodzeństwo przystało to kocham ich oboje. Tylko brat mnie niesamowicie wkurza i często się kłócimy.

Chciałbyś mieć jeszcze jakieś rodzeństwo?

Niestety mam tylko młodsze, a zawsze chciałem mieć starszą siostrę.

Będąc jeszcze przy rodzinnym domu, spytam się Ciebie o zwierzątka hodowlane. Masz jakieś? Chciałbyś mieć?

Mam obecnie papugę z gatunku nimfa.

Niecodzienne - nie wszyscy hodują papugi. Dobrze przejdźmy na inny temat. Który dzień tygodnia jest Twoim ulubionym i dlaczego przeczuwam, że jest to piątek?

Bardzo dobrze przeczuwasz. Jest on moim ulubionym dniem ponieważ dzień później jest już wolne. Ale środą też nie gardzę bo mam wtedy 3 lekcje. :D 

Trzy lekcje... Kolejna rzecz, której mogę Ci pozazdrościć. Jak to się mówi - piątek tygodnia początek :D. Wspominałeś, że lubisz czytać książki. I to po kilka godzin. Jaki gatunek najbardziej lubisz i jakie są Twoje ulubione tytuły, które byś mi polecił? 

Najbardziej lubię fantasy. Ostatnio skończyłem czytać "Nawałnice mieczy: Krew i złoto" Jest to jeden z 10 tomów z serii "Pieśń lodu i ognia" Georga R. R. Martin'a

To może coś o muzyce. Który gatunek muzyczny jest Twoim ulubionym?

Moim ulubionym wykonawcą jest Popek a kawałek to „Klub Go Go”

Myślę, że czas przejść do "komputerowo - pochylniowej" części wywiadu. Jak uważasz?

Najwyższy czas :D 

Cieszę się, że się zgadzamy. Zatem od początku: jak trafiłeś na csa i jak zacząłeś grać w tą grę?

Szczerze mówiąc to takich odległych czasów nie pamiętam, bo było to kilka ładnych lat temu. Wiem że cały czas cisnąłem na ns i dopiero niedawno kupiłem 1.6 na steam'a.

A jak trafiłeś na najlepszą sieć serwerów?

Szukaliśmy z kumplem jakiegoś fajnego JB. Znaleźliśmy Pochylnie i obaj na niej zostaliśmy.

Kłóciłbym się, ale to nie miejsce na to . Zdradzisz nam nick swojego kumpla?

Jest on obecnie adminem na JB, a jego nick to KwahU.

Jak wiadomo - jesteś najmłodszym ze wszystkich adminów na pochylni. Jak się z tym czujesz?

Nie czuję się ani gorszy ani lepszy. Według mnie wiek to tylko liczba. Bardziej liczą się czyny i to co ma się w głowie.

Jednak ta liczba może wiele mówić o człowieku. Chociaż nie zawsze, są wyjątki. Zazwyczaj twoi rówieśnicy nie zachowują się tak - nazwę to dorośle - jak Ty. Jednak ta, jak to nazwałeś, liczba może coś mówić i czegoś można się spodziewać po człowieku znając jego wiek. - to prawda, czy totalny stek bzdur?

Według mnie jak napisałem wyżej wiek jest tylko liczbą. Chociaż znam osoby które mają po 17-18 lat, a zachowują się gorzej ode mnie. Niestety wiele razy się spotkałem z tym że jak podawałem swój wiek to ludzie którzy mnie kompletnie nie znali uważali mnie za nie ogara i tym podobne. Osobiście uważam że jak na swój wiek jestem ogarniętą i odpowiedzialną osobą.

Nie żebym się czepiał, ale nie wyglądasz na najskromniejszego :D. Wracając do pochylni - na początku kończącego się już miesiąca odbył się konkurs na admina miesiąca na każdym z serwerów. Jako jedyny admin wygrałeś na dwóch serwerach, będąc administratorem tylko dwóch serwerów. Musiałeś zaskarbić sobie sympatię wielu osób. Powiedz jak się czujesz z tym faktem i daj parę porad jak można być lubianym przez graczy :D

Nie spodziewałem się że wygram aż na dwóch serwerach. Byłem pewny że tylko na JB zdobędę Admina Miesiąca, a tu taka niespodzianka że zostałem nim jeszcze na MW3. Co do porad to jedyne co robię to spełnianie swoich obowiązków.

Na pewno musi być coś więcej niż tylko wypełnianie powinności. Jesteś absolutnie pewnie, że to wystarczy?

Jeszcze aktywna gra, ale to chyba należy do obowiązków każdego admina.

Gratuluję ci uzyskania tego tytułu aż dwukrotnie, ale czas kontynuować wywiad. Porozmawiajmy o modach w csie. Który mod jest Twój ulubiony? Od którego zacząłeś grę? I czy któregoś brakuje ci na pochylni?

Zaczynałem od JB a później poszerzyłem swoje horyzonty i zacząłem grać na MW3. Modem którego mi brakuje to Zombie ale ma on być niedługo dodany więc będzie komplet. Nie mam swojego ulubionego moda, lubię się postrzelać ale gdy jestem bardziej zmęczony to wbijam na JB. Chociaż to już nie to samo co kiedyś i raczej nigdy już takie nie będzie.

A co trzeba by było zrobić, żeby JB było "tym samym co kiedyś"?

Przede wszystkim reklamy żeby grało tam chociaż stałe 11-12 osób. Kiedyś ten serwer był wyjątkowy bo grali tam ludzie z którymi można było się pośmiać i zaznać spokoju po ciężkim dniu.

A co z opiniami (w tym lubianych graczy i nie mnie), że po grze na JB zawsze wyłączali cs'a zdenerwowani? Jest coś w tym serwerze co może irytować graczy?
Żeby nie było, że to dość mocna sugestia z mojej strony - ja nie mam z tym nic wspólnego :D.

Myślę że to wszystko wina spin które ostatnio miały tam miejsce.

Miejmy nadzieję, że JB wstanie na nogi i przyłożę się do tego, żeby ta przyczyna nie miała więcej miejsca :D. Lećmy dalej - opowiedz nam o swoim nicku. Jaki miałeś wcześniej, czy to Twój pierwszy, dlaczego akurat taki i czy to Twój autorski wymysł, czy go komuś podkradłeś? 

Wcześniej zwałem się "peyto666" nie pytaj dlaczego taki bo nie mam pojęcia. Coś trzeba było wziąć to akurat wymyśliłem sobie taki. Niestety, przyznaję się bez bicia. Mój obecny nick podkradłem ponieważ uznałem że trzeba w końcu wprowadzić jakieś zmiany. A że akurat wtedy grałem w metina to mi się napatoczył "AnalTerror"

Masz jakieś uwagi, czy sugestie dotyczące funkcjonowania naszej sieci?

Żadnych, chociaż cały czas czekam na nowe MW3 :D. Mam nadzieję że wtedy przybędzie więcej graczy na nasz serwer.

Wszyscy czekamy i na to liczymy, ale już czas na końcowe pytania. Proszę wyłoń jedną osobę, która spośród wszystkich kolorów pochylni najlepiej wykonuje swoją pracę.

Ciężko mi wybrać jedną osobę. Wydaję mi się że będzie to Vanilla i Ana. Vanilla dlatego że sprawuje opiekę nad 3 serwerami i do tego ma H@. Widać że coś robi, a Ana dlatego że gdy objęła stery nad pochylnią to zaczęła coś robić. Konkursy, resety oraz powstaje nowy serwer.

Nasza rozmowa zbliża się do końca. Teraz czas na nieśmiertelny koniec: masz szansę pozdrowić kogo chcesz. Wyobraź sobie, że nawet nie masz limitu osób, które możesz pozdrowić :D.

To tak chciałbym pozdrowić: rudego Muśka, Kamana, Kwaha, Vanille, Gałe, najlepszego reportera Bambusa :D oraz Synera który jako pierwszy dał mi szansę za co bardzo mu dziękuje. I niech będzie też Raisha, bo się chop obrazi jak go nie pozdrowię. :D

Bardzo dziękuję, chociaż się tego nie spodziewałem. Również Cię pozdrawiam. ;)
Dziękuję Ci bardzo za poświęcenie czasu na napisanie tego wywiadu i życzę miłego wieczoru. :)

I również Ci dziękuje za to że postanowiłeś przeprowadzić ze mną wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...