Skocz do zawartości

GunXpMod ban kamilek? - 2 raz, zr??bcie tu porz


kamilek?

Rekomendowane odpowiedzi

Tw??j nick: kamilek?
Nick admina: Magik
Mapa: cs_office
Opis sytuacji: nudzi mnie ju?? to, drugi ban, po co? za co? za skilla? dlaczego? ignoruje dzieci kt??re przeklinaja do mikro i wyzywaja mnie od cziter??w, naprawde, to ju?? jest moja druga i taka sama pro??ba - poprawcie jako??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes naprawde taki idiota czy tylko udajesz ? po stylu pisma to jestes jak dziecko z gimnazjum nie musze sie wypowiadac bo dostales bana z ss jesli bys ich nie wstawil to dopiero moge wypowiedziec pozdro hahahhaah i zachowujesz jak 13 latek a nie 27 latek 

 

 

3. Je??li w odwo??aniu wymagana jest wypowied?? admina, to ma on 12 godzin na wypowied??. Czas liczony jest od momentu utworzenia tematu. W przypadku, gdy admin nie dostosuje si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cie pojebalo moze mam ci jeszcze dupa lizac ? nie mam zamiaru przepraszac bo nie mam za co i od ciebie powiniem te slowo uslyszec i nie musze sie wypowiadac na ten temat bo od sprawdzenia ss jest to ktos z wysza ranga ode mnie bo ja nawet ub nie moge dac pajacu

 

 

 

I ZACHOWUJESZ SIE JAK DZIECKO DOROSNIJ BO PO PISANIU TO MASZ MAX 12-13 LAT A NIE 27

 

 

JUZ NIC NIE PISZE CZEKAJ NA NA KOGOS KTO SPR SS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...