Skocz do zawartości

Niekompetentna laseczka w waszym teamie:)


WonszDziki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z tej strony wonsz dziki bo z afryki. Gram na waszym serwerze od dłuższego czasu i nie spotkalem sie jeszcze z czymś takim. A mianowicie dostałem bana "wstaw screeny na forum" bez jakichkolwiek podstaw do takiego oskarżenia, mało tego screenów  NIE MA! wiem, że jest to słowo przeciwko słowu. Pewnie wyrzucicie temat do śmieci aczkolwiek chciałem się tym z wami pochwalić bo wasza RÓŻYCZKA pisząc "chcesz bana?" nawet nie wiadomo do kogo skierowany to byl tekst. chyba sie wkurzyla bo dostala baty na lagach. Najlepsze jest to, że byłem w trakcie kupowania KLASY PREMIUM wiec jednym okiem patrzylem na forum a drugim na csa i jakos cudownie nie grałem wiec nie rozumiem dlaczego BAN. Grałem na totalnym chillku i nagle jeb. Myśle, że olejecie ten temat ciepłym moczem, BO PRZECIEŻ JAK TO MOŻLIWE ZE NIE MA SCREENÓW.  Gram w CSa 10 lat i nie spotkalem sie jeszcze z czymś takim. W dodatku na Pochylni! niech was nie zmyli nie posiadanie Steama. To przez przerwe w grze :) pozdrawiam. Ciebie też Różyczko. Ciekaw jestem odpowiedzi 

Nick wonsz dziki bo z afryki
SteamID VALVE_2:4:2008520439
SteamCommunity ID 76561201977306610
Adres IP Niedostępny
Typ Bana SteamID
Powód Bana wrzuc screeny na Pochylnia.pl
Wykonano 13.09.2016 - 22:18:37
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez RÓŻA
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [PROCOD 80001] [CS:GO] [RESET LVL] Pochylnia.pl ] @ Zabijaka.pl (de_eldorado)
Wygasłe bany w bazie 0

GDZIE SĄ TE SCREENY?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, podstawy do wzoru odwołania od bana. Po drugie jeżeli admin nie jest pewny w 100% gracza lub ma podejrzenia o wspomaganie w grze ma prawo zrobić ss'y :)

Twój nick podczas grania:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
Link do screenów:
STEAM_ID / IP:

 

 

SS znajdziesz:

w przypadku NonSteama SSy zapisują nam się tu C:\Program Files\Valve\cstrike_polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby Twoje odwołanie zostało rozpatrzone, musisz podstawić do poniższego wzoru:

Twój nick podczas grania:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
Link do screenów:
STEAM_ID / IP:

Instrukcja znalezienia screenów znajduje się w tym temacie. Zwróć uwagę, że screeny mają rozszerzenie tga. 

Prosimy admina o przedstawienie swoich ss'ów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...