Skocz do zawartości

Dymisja Stephane Antigi


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Antiga od początku był uciążliwy dla związku,zawsze niedokonca ciepło wypowiadał się o wszystkich związkowcach a ostatnie niepowodzenia wynikały bardziej z eksploatacji zawodników w sezonie w lidze itp. Te odwołanie ma napewno drugie dno :) moje osobiste zdanie. Wezmą teraz jakiegos pionka z zaagranicy bo przeciez w polskim sporcie to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moim zdaniem to głupota wywalać go po 2 latach mniejszych sukcesów. Ciężko się temu dziwić. Przecież to nie jest ta drużyna z którą zdobył mistrzostwo świata. Po zdobyciu tytuły połowa podstawowego składu skończyła karierę, więc jak mają grać tak świetnie jak wtedy? To jest przecież niemożliwe. Szczególnie, że podobno miał świetny kontakt z zawodnikami. Nauczył się polskiego żeby lepiej się dogadywać. A oni go wywalają, bo nie zdobył krążka... To prawda, jest zawód, że nie udało się dojść dalej niż do 1/4, ale dlaczego zaraz wywalać trenera? W Polsce zawsze tak jest. Brak sukcesu, trener do zmiany, zamiast dać mu się zżyć z drużyną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u nas w Polsce to już tak jest, nie ważne co wygrasz i ile wygrasz, ważne jest co przegrasz. I na tym przez cały czas bazują te wszystkie związki, nie inaczej jest i w tym przypadku. Zwłaszcza że Antiga miał swoje zdanie w szatni i nie dawał się kierować tym biurokratom i dlatego się go pozbyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Abstrahując od tego czy to była dobra czy zła decyzja, nie uważam że powinniśmy przypisywać to "polskiej" mentalności. W innych krajach przynajmniej tak samo szybko zmieniłby się trener, Poza tym pisząc o "polskiej" mentalności wcale nic nie robicie aby ją zmienić, a jedynie pogłębiacie przez samospełniające się proroctwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Temat ma już prawie rok, ale to są następstwa tej decyzji. Chłopaki na ME dali ciała i to strasznie. W sumie to nawet nie jestem zły, że nie widziałem wszystkich meczy, bo z tego co widziałem, to grali słabo. To co zauważyłem i moim zdaniem jest to na plus, to zaczęliśmy grać mocnymi serwami. Są chłopaki, którzy potrafią przywalić i im to wychodzi. Ale to jest za mało. Niekiedy gubili się w prostych piłkach. Nie zawsze rozgrywający rozgrywał. Brakowało zrozumienia w drużynie. 

Antiga niedawno pokazał co potrafi zdobywając z Kanadą trzecie miejsce w Lidze Światowej. Hmm, a De Giorgi raczej złym trenerem nie jest. Z Zaksą zdobył 2 razy mistrzostwo Polski i raz Puchar Polski, więc może to coś złego siedzi w reprezentacji. nie potrafią się zgrać, czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...