Skocz do zawartości

Podanie


Boguski

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Corvo | TraczTeam
Wiek: 18
Znajomość AMXX (0/8): umiem banować
Doświadczenie: banowałem odpały (na JB itd.)
Staż w CS'a: 5 lat może
SteamID: 0:1:90944378
Link do profilu na banid: Dałbym, ale banidy chcą ograniczyć moja wolność poprzez zmuszenie mnie do wyłączenia AdBlocka
Link do profilu na GameTracker: http://www.gametracker.com/player/Corvo | TraczTeam/79.133.192.61:27015/ (grałbym może, ale odpały)
Kontakt: Steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Bo lubię banować odpały, będę czasami wchodził na polowanie. Także tego...

 

@George

Nie znamy się, więc możliwe, że mnie źle zrozumiałeś lub ja wyrażam się w sposób niezrozumiały. Pozwól więc, że wyjaśnię (mam nadzieje dokładnie) intencje i znaczenie tego podania.

Co mam napisać w podaniu o admina na serwer, który polega w głównej mierze na pilnowaniu nad "czystością" graczy? Czy powinienem pisać, że jestem miły, uczynny i mam zawsze odrobioną pracę domową? Kogo to obchodzi? Bylem już adminem, więc znam już regulaminy tej sieci. Głównym problemem na tym serwerze jest plaga haxów. To nią powinienem się zająć najpierw, potem można pomyśleć o reszcie.

Powiedz mi, jaki jest sens grania, gdy wynik nie zależy w najmniejszym stopniu od Ciebie? Gdy gra nie sprawia przyjemności? Takie jest granie z cheaterami. Nie zamierzam tracić na tym czasu.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem już wszystko, a Ty nie chcesz po prostu wywołać gównoburzy i moje argumenty do Ciebie dotrą. Jeśli nie, chętnie wysłucham Twoich racji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...