Skocz do zawartości

Piąta kolejka.


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się z tobą Opos co do ciekawych meczy dzisiaj. Pierwszy ciekawy tak jak kolega tam wyżej wspomniał Juve - Sevilla oraz oba mecze grupy E, czyli CSKA Moskwa - Bayer Leverkusen i ten moim zdaniem najciekawszy w tej kolejce czyli Monaco - Tottenham. Może nie są to kluby z najwyższej półki ale za to prezentujące podobny poziom i myślę że każdy mecz w tej grupie jest interesujący. 

Co do Legii może być 1-2 dla Dortmundu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mecze, które wymieniłeś, mogą być ciekawe, gdyż drużyny prezentują podobny poziom. Ja pewnie zobaczę skróty wszystkich meczy ;) Jednak topowe drużyny, które najprawdopodobniej będą walczyły o mistrzostwo, grają ze słabszymi zespołami. 

Co do meczu ,to myślę, że Dortmund wygra. Liczę też, że Real sklepie Sporting. Następnie jak Legia wygra w 6 kolejce ze Sportingiem to wskoczą do play offów Ligii Europejskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba napewno:) Myślę,że wszyscy przychylą Ci nieba i jeszcze więcej:) Wygrałaś u Wszystkich wszystko i tylko od Ciebie zależy co wybierzeż i od Kogo:):):*
Lewy strzeli zero-okrągłe nie jajowate zERO-TAK JAK SAM JEST NIM!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdor za pół grosza skarwysyn za granicą pokazuje klase a w polsce kuźwa zero!!!!! nie ścierpie go jebanego gwiazdora,woli się wzbogacić za granicą niż grać w pełnej klasie u siebie dla NAS Polski.... Jebany kasowicz włącznie z jego kochanicą!!!!!
brrrr nie ścierpie takiiiiiich osób!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam za takie słownictwo:(:(:(:( Poprostu doprowadza mnie Ona do szału,każdy go wywyższa a JEBANY nic nie pokazuje dla POLSKI tylko za granicą skurwensyn zapierdala jak motorek:(:(:(:((:( no ni chu chu DNO TOTALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutka za coś kase bierze  i musi się pokazać,ale widać po meczach,że ma Nas głeboko w jelitach i na końcu w ...... 

za Granicą jakoś gra na najwyżych obrotach a u Nas nie !!!! Co porównujemy grę-skoro za jeden mecz ligowy dostanie 300 tysięcy euro,za zwykły nic nie znaczący mecz,a u Nas za jeden mecz dostanie max 10 tysi zł. Po co ma się starać,jebany gwiazdor??? No kurwandzkiego nieścierpię go!!! Dla własnego Państwa się nie stara,a za granicą wymiata skurwenson..... nie mogę sięchyba wypowiadać na ten temat,bo same będą leciały złe słowa na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tygrysekk 

O czym Ty w ogóle piszesz? Powiedz mi jak ma grać w Reprezentacji Polski na takich samych obrotach jak w Bayernie. Przecież jakie ma zaplecze tam, a jakie w Polsce? W Bayernie to cały zespół pracuje, i Lewy może tylko czekać na wrzutę w pole karne. W Polsce, to on musi pracować za trzech. Jakby się nie cofał do drugiej linii to by prawie piłek nie dostawał. Przez takie wycofania traci większość swoich walorów, bo nie oszukujmy się, mistrzem dryblingu to on nie jest. Ma świetne wykończenie nogą i głową, umie się zastawić i utrzymać chwilę w polu karnym. Tylko jak ma to robić w reprezentacji, skoro prawie nie ma okazji. Prawda, że niekiedy pudłuje niemiłosiernie, ale każdemu to się zdarza. Nawet najlepszym. Aktualnie Lewy jest jednym z najlepszych, najskuteczniejszych napastników na świecie (chodzi mi o obecnie grających). Polska nie miała takiego zawodnika od 40 lat. Za niedługo będzie najskuteczniejszym strzelcem w reprezentacji w historii Polskiej piłki. No, ale oczywiście, nie strzelił bramki, więc jest słaby.

Tak dla porównania. W ostatnich 5 meczach Bayernu strzelił 4 bramki, w ostatnich 5 meczach Polski strzelił 8 bramek, więc tak... nie stara się dla Polski... Oczywiście...

Strasznie wkurza mnie takie gadanie. "Wyjechał za granicę, zarabia gruby hajs, ma na nas wyjebane." Przez Twoje słowa przemawia zazdrość i frustracja, że jemu się udało. Dlaczego tacy jesteśmy, po co to? Mamy jednego z najlepszych napastników, więc cieszmy się z tego. Kibicujmy mu, a nie narzekajmy. Prawda, ma hajs, ale ma go jak najbardziej zasłużenie. Całe życie na to pracował i widać efekty. 

 

Dobra trochę odbiegliśmy od piątej kolejki.

Oglądał ktoś mecz Arsenalu z PSG? Ja właśnie na niego trafiłem i nie żałuję. Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Strasznie szkoda tych dwóch niewykorzystanych przez PSG 100 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Aragorn napisał:

@tygrysekk 

O czym Ty w ogóle piszesz? Powiedz mi jak ma grać w Reprezentacji Polski na takich samych obrotach jak w Bayernie. Przecież jakie ma zaplecze tam, a jakie w Polsce? W Bayernie to cały zespół pracuje, i Lewy może tylko czekać na wrzutę w pole karne. W Polsce, to on musi pracować za trzech. Jakby się nie cofał do drugiej linii to by prawie piłek nie dostawał. Przez takie wycofania traci większość swoich walorów, bo nie oszukujmy się, mistrzem dryblingu to on nie jest. Ma świetne wykończenie nogą i głową, umie się zastawić i utrzymać chwilę w polu karnym. Tylko jak ma to robić w reprezentacji, skoro prawie nie ma okazji. Prawda, że niekiedy pudłuje niemiłosiernie, ale każdemu to się zdarza. Nawet najlepszym. Aktualnie Lewy jest jednym z najlepszych, najskuteczniejszych napastników na świecie (chodzi mi o obecnie grających). Polska nie miała takiego zawodnika od 40 lat. Za niedługo będzie najskuteczniejszym strzelcem w reprezentacji w historii Polskiej piłki. No, ale oczywiście, nie strzelił bramki, więc jest słaby.

Tak dla porównania. W ostatnich 5 meczach Bayernu strzelił 4 bramki, w ostatnich 5 meczach Polski strzelił 8 bramek, więc tak... nie stara się dla Polski... Oczywiście...

 

Jak tak to przedstawiłeś to faktycznie zmienia postać rzeczy i ładnie wszystko ująłeś zwłaszcza o tm ,że tam ma z kim grać. A z naszymi pomocnikami,niby też grają i dobrze asystują Lewemu. 

19 godzin temu, Aragorn napisał:

 

Strasznie wkurza mnie takie gadanie. "Wyjechał za granicę, zarabia gruby hajs, ma na nas wyjebane." Przez Twoje słowa przemawia zazdrość i frustracja, że jemu się udało. Dlaczego tacy jesteśmy, po co to? Mamy jednego z najlepszych napastników, więc cieszmy się z tego. Kibicujmy mu, a nie narzekajmy. Prawda, ma hajs, ale ma go jak najbardziej zasłużenie. Całe życie na to pracował i widać efekty. 

 

Wyjechał i tam pokazał prawdziwą klasę. Mówisz,że nie ma dryblingu,jakoś w niemieckiej drużynie potrafi tańczyć z piłką i przechodzi czasem innych jak by byli tylko pachołkami. W naszej reprezentacij tego nie zauważyłem,próby" dryblingu kończyły się klęską-dziwne.
Zazdrość i frustracja chyba kpisz. Niczego mu nie zazdroszczę,bo co on takiego ma? Nic co bym potrzebował. Dobrze,że coś osiągną przez swoją pracę i wysiłek i oby było więcej takich osób w Polsce,bo widać poprawę w zasługach polaków:)

Wracając do tematu:)

Ja oglądałem jedynie urywki i wywiady po spotkaniu,nie miałem gdzie go obejrzeć i przez to co pokazali to ciekawy mecz był i to co pokazał polak to nie nie jak nazwali go krytycy "Antybohaterem" tylko normalnie grającym zawodnikiem.
Niektóre akcje obydwu drużyn, aż prosiły się o wstanie i powiedzenie GOOOLLL,ale cóż na tym polega piękno piłki:):)
Ja to jestem ciekaw bardziej meczy Bayernu z Atletico ciekawie może być:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...