Skocz do zawartości

Bez sensu...


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Rozdawanie skrzynek na koniec mapy jest bez sensu, po prostu jest źle zrobione... Koleś nawet nie zaczął grać, jest na serwerze 20sek dostaje skrzynke, ale ten gracz ktory jest pierwszy w tabeli i gra całą mape nie dostał... Śmiech na sali. Prosze by zostało to poprawione oraz żeby najlepszy gracz mapy dostal losową skrzynke z AWP/AK/M4A1/FAMAS/DEAGLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Paulinka <3 napisał:

Myślałam o tym aby zrobić takie cuś że za ilość zabić jest % szans na skrzynkę. Np 10 zabójstw 10% szans na drop skrzynki na koniec rundy :)

... Szczerze? Słabe. Powiedzmy mamy dwoch gości co mają po 40 fragów, na koniec mapy dostają 3 osoby skrzynki, wśród nich są ci z 40 fragami (b0 40% to bardzo dużo) i jedna osoba dostaje normalnie... Niezbyt jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu osoba co wbije na koniec mapki możliwe że dostanie skrzynkę a 2 osoba gra od 5+ mapek i ani jednej nie dostała :1f61d: dziś tak było ja grałem dziś ponad 7 mapek i nie dostałem a jakiś typek nowy przyszedł dostał skrzynkę i z niej ak aqua ja ostatnio otworzyłem 6 skrzynek i z 6 skrzynek 1 skin a reszta to pustaki z starym powietrzem. Mam wrażenie nie raz że ci co grają już dłużej na serwie maja minimalny drop. Przed resetem dostawałem Skrzynki i drop z nich oraz klucze za kill-e teraz porostu zero. (#smutek xD haha ) pozdrawiam :1f60a::1f60a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...