Jump to content
  • Sign in to follow this  
    WITOLDZIK

Svipy

Siemanko otóż chodzi mi o malutką zmianie w SVIPACH.Przy zakupie svipa są 3 wybory na 1 dzień, 20 dni i 30 dni i szkoda właśnie ze po tym jednym dniu od razu jest 20 chciałbym żeby to się zmieniło. Ludzie by częściej kupywali te(SVIPY) bo VIP {jak dla mnie} jest mało interesujący a takie cuś ma .Chciałem to jakoś zmienić i przygotowałem pewien pomysł: PACZAJCIE :)

1.  1dni za 1.00PLN+VAT ( 1.23 PLN)

2.   5dni za 2.00PLN (2.46 PLN)

3.  7dni za 3.00PLN (3.69PLN)

4.  10dni za 5.00PLN(6.15PLN)

5.   20dni za 7.00PLM(8.61PLN)

6.   30dni za 9.00PLN(11.07PLN)

7.   90dni za 25.00PLN(30.75PLN)

Tabelka wygląda interesującą i ciekawie :)

Trochę się napracowałem i myślę że coś się tam zmieni bo na 1 dzień się za bardzo nie opłaca a od razu na 20 dni to nie każdy ma hajsik :) tak jak mówię przydałaby się jakaś opcja na 5 dni czy 3 a nawet tydzień. Pomyślcie o tym razem z administracją :) było by fajnie :) Pozdrawiam {XARON}

człowieku jak ty liczysz skoro 1 dzień  kosztuje 1zł (nie licząc vat) to 5 dni musi kosztować 5zł( nie licząc vat) bo tak to za 1 zł ma się 1 dzień a za 2 zł 5 dni logika człowieku... . Chciał byś zmianę cennika napisz to normalnie bo to ci nie przejdzie na 100%  xD 

Ziom mi nie chodzi o cennik tylko o dużo opcji a nie 3 na krzyż.było to na takim serverze to czm i tu nie może być chyba że o hajs tylko chodzi adminowi a nie o dobrą zabawe i duzo osob na servie

Na innym servie się tak przyjeło i każy zadowolony :) daje tylko pomysł czy sie przyjmie to nie wiem.

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this