Jump to content
  • Hs^Sport!nG

propozycja

Mam propozycje na temat dolaczania  przez te 15s  zeby było np. 10s bo to jest troche irytujace, np. svip/vip stoi na midzie (srodku) z awp ginie  wyjdzie i wejdzie wezmie  pakiet broni i gra dalej... .Nie raz tak mialem i inni pewnie tez ze stoi sie z awp zabija 1 idzie na gale i ginie przez tego co zabil z 10s temu i przychodzi wku... jak on zyje jak go zabilem.

No przydałoby sie taka blokada co blokuje, że jak zginiesz, zrobisz reconnecta i nie mozesz wejsc do gry żywy, czyli musisz czekac na rozpoczęcie sie kolejnej rundy

Może by tak wgrać plugin który pamięta statystki gracza? Dodatkowo przy RC plugin zapamięta że dany gracz został zabity. Dajcie mi znać co o tym sądzicie. 

3 minuty temu, /dev/null napisał:

Może by tak wgrać plugin który pamięta statystki gracza? Dodatkowo przy RC plugin zapamięta że dany gracz został zabity. Dajcie mi znać co o tym sądzicie. 

o :P może być

Dnia 2.07.2017 o 21:48, /dev/null napisał:

Jestem za :D

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.