Skocz do zawartości

odwołanie qpski


qpskiXD

Rekomendowane odpowiedzi

2:01 - jakieś dziwne ruchy celownika i ten aimlock na ściane
2:16 - dziwny frag, demko zlagowane
2:29 - znowu aimlock na ściane, a na koniec flickshoot, 1tap
2:45 - jakieś bocie ruchy celownika po czym raczej zwykły frag, siadło
3:07 - zwykły frag
3:19 - znowu dziwny ruch celownikiem - najpierw przemieścił się szybko w lewo, po czym jeszcze szybciej cofnął w prawo i strzelil 1tapa (cofnięcie było nienaturalnym ruchem)
3:29 - po raz kolejny niezdecydowane ruchy celownikiem zakończone fragiem, dziwne tutaj jest szarpnięcie na głowe po czym ruch celownika w prawo i wystrzelenie 2 pocisków
3:49 - jakieś machanie celownikiem na boki przeciwnika, totalnie nie celne strzały, po czym znów ten 1 pocisk który siada :)
4:25 - lagensy i frag
4:38 - zlagowane demo, znowu jakies machanie celownikiem i frag
4:44 - niestabilne ruchy celownika, po czym szybki ruch w prawo i frag
5:36 - szybki prefire w prawo tuż przed wyjściem gracza, przypadek?
5:59 - łan taap! który to już raz? xD
6:16 - co to ***** było??! ten nienaturalny szybki ruch celownikiem, po czym równie nienaturalny 1tap
6:23 - 1tap... miód malina
6:33 - niby zwykła seria w głowe, ale jakieś dziwne szarpnięcie na lewo i do góry po fragu (szybkie, niemal niezauważalne)
7:40 - znowu jakieś totalnie nie celne strzały (powiedzcie mi jak mając taki movement celownika można mieć takie statystyki)
8:05 - prefire idealnie w momencie w którym wychodził gracz zza ściany (tak to normalne, sam robie coś takiego, ale tuż po wyjściu zza rogu, nie po odczekaniu sekundy - dwóch, małe cyferki, ale w cs mają znaczenie)
8:12 - niemiecka precyzja
8:26 - nie za szybko ten celownik powędrował na głowe po szarpnięciu w lewo?
9:17 - jakby tak idealnie wyczuł moment? śmierdzi trigerbotem
9:24 - w sumie zwykłe szybkie kliknięcie
10:01 - precyzja, której shox by sie nie powstydził...

Podsumowując: Gracz macha tym celownikiem jakby miał jakieś adhd, a mimo to strzela 1tapy, porusza się równie dziwnie, za to bh wygląda zajebiście, jeszcze nie spotkałem się z tak dziwnie grającą osobą...
Proszę jeszcze UB team o analize dema i tego bh, bo troche mi sie nie podoba, jakby co było to moje pierwsze rozpisane demo... Pisać co sądzicie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02:01 - chcial skanowac -b

02:16 - nie ma zadnych przeskokow przy strzelaniu ani aim locka -b

02:29 - normalny frag chociaz jakbym byl taki jak low player to krzyczalbym ze ma metori. -b

03:19 - siadlo mu poprostu bo robil zwykly prefire -b 

03:29 - zwykly frag chociaz chlopak nie ogarnal krokow ktore bylo slychac po prawej stronie -b

03:52 (u mnie) - zwykle wylapywanie glowy (strzelasz przed model w miejsce gdzie moze udac sie przeciwnik jak i siatka modelu) -b

Wiecej nie chce mi sie nawet patrzec bo nic tam nie ma.

 

PS. Jak bawisz sie w rozpiski demek to mniej opisowo (chyba ze rozpisujesz na BLa to wtedy musisz bo sami nie ogarna o co chodzi). Szybkie rozpiski typu modelowo/model +b prefire +b , aimlock/przeskok/shake +b itd. Co do bh. Strefy wedlug mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...