Skocz do zawartości

podanie lesny v2


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: lesny ( stare nicki : P. / ptrk. )
Wiek: 24
Znajomość AMXX (0/8): 5
Doświadczenie: dawno temu pare adminów w różnych sieciach.
Staż w CS'a: około 10 lat z przerawami
SteamID: STEAM_0:1:205984561
Link do profilu na banid: -
Link do profilu na GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/Lesny/80.72.37.10:27035/
Kontakt: głównie forum i serwer
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: poprostu polubiłem ten serwer i atmosfere na nim panującą i postanowiłem, że spędzę na nim wolny czas a zawsze przyda się dodatkowa osoba do pilnowania serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jestem na nie , nie spelniasz wymagan jak w poprzednim podaniu nie widac na serwerze cie w ogole jak bys nie gral forum tak samo lezy

siedzisz i grasz polowa ludzi cie w ogole nie zna ja sam nawet nadal cie nie kojarze nic sie nie odzywasz nie zglaszasz

 

wiec duze nie jakie mozna tylko dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wymogiem, którego nie spełniam to są posty (co jest dla mnie totalną głupotą).

Myślałem, że admin który jest nie widoczny to najlepszy admin ale ok...

Nie widać mnie wgl? Ja wgl.. nie widuje połowy adminów (patrząc po ich GT potwierdza tylko moje słowa).

Ostatnie, ugryzłem Cię, pobiłem ?

 

Edit: Ok, racja mało mówię i piszę wole po prostu grać. Można, już zamknąć nie będę składał następnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z leżącym GT u adminów to strzeliłeś kulą w płot. Obecnie sam gram na alternatywnym nicku, więc argument wyciągnięty z czterech liter.

Dalej, owszem widywałem Ciebie na serwerze, nie powiem, że nie bo było by to kłamstwo, ale jedyne co Ciebie interesuje to pogoń za fragami, zero odzewu do graczy, zero zgłoszeń, zupełnie jakbyś nie wiedział, ze klawiatura w grach służy również do komunikacji pomiędzy graczami.

Sam brak zgłoszenia jakiegokolwiek gracza stanowi o tym, że mogę mieć wątpliwości co do Twoich umiejętności obsługi amxmoda oraz jakiejkolwiek wiedzy na temat czitów, z resztą mało która sieć daje komukolwiek admina bez konta Steam, a Twoje jest założone dość niedawno.

 

Sorry ziom, ale moja argumentacja zawarta powyżej pozwala mi oddać głos negatywny w Twojej sprawie.

 

Na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...