Jump to content
  • !*KoKs*!

Propozycja od KoKsika xD

witajcie! :D Mam dwie propozycje! pierwsza to zeby dodac skrzynki i skiny do broni takich jak P90 Galil i do innych do ktorych jeszcze nie ma nawet skrzynek w tym modzie i skinow wiecej tez w sumie zeby ciekawiej bylo :D a druga zeby urozmaicic mapki.. wiem ze to jest serwer only DD2 ale duzo jest przerobek DD2 i byloby ciekawiej tak mysle :P i do tego dac glosowanie na mapke zeby mozna bylo wybrac jakiego dusta2 chcemy :) jak chcecie moge dac od siebie kilka propozycji takich mapek (tylko powiedzcie mi zebym podal xD) :P i w sumie tak pomyslalem przed sekunda ze leczenie tez mozna by dodac tak dodatkowo :P

Serdecznie pozdrawiam administracje i reszte forumowiczow :D

Co do pierwszej to mi to obojętne, ja mam swoje modele wgrane, a po drugie nie używam ich

Co do drugiej to jesteśmy ZA, dawałem propozycje map Visterowi ale sie nie spodobały albo nie działały. Więc daj swoje propozycje a zobaczymy :)

Tych większych rozbudowanych mapek nie ma co dodawać bo ostatnia gra bardzo mało osób. Za tymi mniejszymi jestem ZA, no i jak będzie sporo mapek to dodac głosowanie

Chyba to było tutaj proponowane, albo na innym serwie. A co jak będziesz miał skilla i będą mówić że masz aima i będą Cie kickać? Wtedy będzie nie miło :P

6 minut temu, Reyuśka :* napisał:

Chyba to było tutaj proponowane, albo na innym serwie. A co jak będziesz miał skilla i będą mówić że masz aima i będą Cie kickać? Wtedy będzie nie miło :P

no dobra xd masz racje xdd :D
    Kto dodaje te mapki? Opiekun serwera?

a cos na kampienie moze? :D

Od razu piszę że nr 1 nie działa. Resztę sprawdzę dziś. Małe wrzucę do menu admina dopóki nie pogadam z aquaxem o zmianie galileo by mnie nie zjadł. 

Long odpada, bo vipy i svipy będą grać tylko AWP, a inni gracze nie będą mieli czym grać jak nie będą mieli hajsu. Lepiej na nocne godziny dodać dust2_2x2, dust2 mini albo dd2 only B

16 minut temu, Reyuśka :* napisał:

Long odpada, bo vipy i svipy będą grać tylko AWP, a inni gracze nie będą mieli czym grać jak nie będą mieli hajsu. Lepiej na nocne godziny dodać dust2_2x2, dust2 mini albo dd2 only B

noo chyba masz racje xd

Dnia 15.06.2017 o 12:07, !*KoKs*! napisał:

@/dev/null a moznaby wgrac jeszcze cos w stylu mala mapa? i wymusza glosowanie malej mapki na only b albo long (cos jak rtv) albo blokade na plantowanie na b jak jest mniej niz 5 ct :P

Będzie vote zależne od ilości graczy.

Mapy będę wgrywał jak tylko aquax dostarczy mi moda. 

3 godziny temu, !*KoKs*! napisał:

Drogi adminie/arcyadminie/opiekunie serwera @/dev/null xd Kiedy serwer ruszy? :D Jak Ci idzie? :P

Serwer zrobiłem już tydzień temu w niedzielę. Teraz czekam na paczkę od aquaxa....... 

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.