Skocz do zawartości

Podanko ;)


Karko85

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Karko85

 Wiek:  18 zaraz

Znajomość AMXX (0/8):  8 - Umiem pisać pluginy, tworzyć modele [Od podstaw], znam wszystkie możliwe komendy admina,. potrafię postawić serwer.

Doświadczenie: Doświadczenie w adminowaniu mam ogromne

Staż w CS'a: 5/6 lat juz będzie

SteamID: STEAM_1 : 0 : 210759434

Link do profilu na banid: http://banid.pl/pub?liczne=STEAM_1+%3A+0+%3A+210759434 - Troszeczkę jestem zdziwiony jak to zauważyłem iz tam są bany, lecz większośc piszę, że jest ban a tak naprawdę nigdy go nie było :P. prosze to przeanalizować przed rozpatrzeniem podania.

Link do profilu na GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/Karko85/80.72.37.10:27035/

Kontakt: Myślę iż pw wystarczy.

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Dlaczego mnie wybrać?? Większośc tych, którzy ze mną grali na ów serwerze powinni sami sobie zadać to pytanie, tylko większości się coś nie chce hah^^, a więc ja odpowiem, jestem bardzo utalentowaną osobą jak na swoje młode oraz zwariowane lata, nie ma ze mną sporów, lubię poznawać wielu nowych ludzi iż nowe znajomości dobrze działają na psychikę człowieka, którą chce zachować dla siebie w jak najlepszym stanie, jestem na serwerze dzień w dzień o czym świadczy mój Gametracker, nie mam poważnych banów, co wynika z banip, jestem osoba szczerą oraz prawdomówną. O mojej osobie również może dobrze świadczyć, że pomagam chorym zwierzakom jeżeli na jakies trafie, nie ważne ile zapłacę za weterynarza, takie kot,pies,jeż ma takie samo prawo zyć jak i my, sam posiadam w domu wiele zwierząt, które wypisałem w dziale "Przywitaj się"

 

Mam nadzieję iż was przekonałem co do siebie i pozwolicie mi pilnować serwera jak na dobrego obywatela przystało. Pozdrawiam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak a propo, pierwszy raz widzę taki nick, nie kojarzę z serwera, co za tym idzie jest totalny brak zgłoszeń na podejrzane osoby w grze. Brak Steama totalnie Ciebie dyskwalifikuje ze stanowiska Admina, są co prawda sieci, które przymykają na to oko, ale ta nie jest jedną z nich. Co do forum nie będę się czepiać, ponieważ sam miałem niewiele postów składając podanie na admina.

 

Tak czy owak, jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE.

Co prawda widuję Cię na serwerze, ale cały czas na non steam, a nie na steam'ie. Do tego nie przypominam sobie żebyś kiedyś kogoś zgłaszał. Btw bez gry na steam to nie masz co próbować :)

Zacznij grać na steam, zgłaszaj, a być może wtedy przy kolejnym podaniu zmienię zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...