Skocz do zawartości

Podanko.


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: wysportowany

Wiek: 15 lat

Znajomość AMXX (0/8): 5

Doświadczenie: Mam małe doświadczenie , ponieważ mam admina na serwerze.

Staż w  CS'a: 4 lata 

SteamID: 0:1:203018495

Link do profilu banid: http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A203018495

Link do profilu GameTracker: http://www.gametracker.com/player/wysportowany/80.72.37.10:27035/

Kontakt: steam , fb , serwer , ts3 .

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Witam , ponieważ jak czasami wchodzę na serwer nie ma żadnego admina , jak ktoś gra na tych haxach tobym mu chętnie dał mu bana , ale nie mogę. I wtedy jest ten moment kiedy każdemu odechciewa się grać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie przypominam sobie żebyś miał steam. Przynajmniej nigdy go nie widziałam u Ciebie. :P Admin na serwerze jest cały czas. Pokaż, że masz steam to powiem czy jestem na tak lub nie. 

 

 

EDIT:

Tak jak myślałam. Nie masz cs 1.6 na steam, masz tylko cs go. Więc jestem na NIE

- brak steam

- mała aktywność 

-/wiek

doświadczenie

zgłosiłeś ze dwie osoby jak dobrze pamiętam, ale nietrafnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo grasz patrzac po Twoim gt admin jest zawsze aktywny nawet w tym momecie gra dwoch maly edit juz 3 adminow gra :D

i cos krecisz patrzac po poprzednim podaniu W TYM PODANIU PISZESZ ZE MASZ DOŚWIADCZENIE A W TYM CO wkleiłem LINK PISZESZ ZE NIE MASZ DOŚWIADCZENIA

tam nie dostales to tutaj probujesz ?

 dla mnie sie nie nadajesz na admina

 

wiec wielke NIE

 

w ogole nie grasz na steam co widzialem ciebie to ns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BloodyAlien napisał:

malo grasz patrzac po Twoim gt admin jest zawsze aktywny nawet w tym momecie gra dwoch maly edit juz 3 adminow gra :D

i cos krecisz patrzac po poprzednim podaniu W TYM PODANIU PISZESZ ZE MASZ DOŚWIADCZENIE A W TYM CO wkleiłem LINK PISZESZ ZE NIE MASZ DOŚWIADCZENIA

tam nie dostales to tutaj probujesz ?

 dla mnie sie nie nadajesz na admina

 

wiec wielke NIE

 

w ogole nie grasz na steam co widzialem ciebie to ns

Blody wtedy miałem brak doświadczenia ale kolega zrobił serwer i się więcej nauczyłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam sytuację na czacie gdzie zostałeś zbanowany i nie wiedziałeś gdzie są ssy i jak wstawić zajęło Ci to dobre dwie godziny

Brak steam to wielki minus na NIE i taką odpowiedź daję.

 

Kup steam trochę bardziej się ogarnij i wtedy napisz podanie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wysportowany napisał:

Do tego dokupie cs'a na steamie

czarno to widze ze kupisz csa na steam pytanie po co pisales o admina tutaj ? bo na innym serwerze tutaj nie dostales to tutaj probojesz nawet od 3 dni nie grales na serwerze a ostatnio patrzec po gt byles tylko 3 min

moim zdaniem nie nadajesz sie nadal pisales ze masz doswiadczenie bo u kolegi na serwerze moim zdaniem kolejna sciema

patrzac tyle ile grasz i brak csa na steam nie dostaniesz , admini sa o kazdej porze dnia i nocy na tym serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BloodyAlien napisał:

czarno to widze ze kupisz csa na steam pytanie po co pisales o admina tutaj ? bo na innym serwerze tutaj nie dostales to tutaj probojesz nawet od 3 dni nie grales na serwerze a ostatnio patrzec po gt byles tylko 3 min

moim zdaniem nie nadajesz sie nadal pisales ze masz doswiadczenie bo u kolegi na serwerze moim zdaniem kolejna sciema

patrzac tyle ile grasz i brak csa na steam nie dostaniesz , admini sa o kazdej porze dnia i nocy na tym serwerze

Nie byłem ostatnio, ponieważ nie miałem internetu, a to 3 minuty ,bo był na chwile i chcialem pograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...