Skocz do zawartości
 • Zaloguj się, aby obserwować  
  K%&ash%& $$$

  Skarga na Nonitka.

  Cześć, nie będę się rozpisywał  bo sprawa jest prosta , o tuż nasz reporter nic nie robi (przynajmniej ja tego nie widzę i wiele osób). Proszę o rozmowę z nim. Wiem że ta skarga jest taka kiepska , ale uważam że ranga jest  ,a nic nie robi

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach

  Tak, to prawda. Moja propozycja, na pisanie o czymś innym niż tylko CS została bez odpowiedzi, a życie forum ogranicza się do tematu "czego słuchacie w tym momencie" i odbanowywania ludzi. Jak widzieliśmy ciągnięcie na siłę wywiadów też nie wypaliło. Prawda jest taka, że na MH ten dział pracuje dużo lepiej dzięki administracji, u nas liczymy na cud.

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach

  Dobra nonitek, muszę to zrobić, jeszcze stracisz posadę.

  Mamy małą tajemnicę i pracowaliśmy nad małym projektem. Mogę wam podrzucić lekki przedsmak tego co nadchodzi!!!!!!!

  Nonitek czerwony, ja biały. white power!!! raz sierpem raz mlotem.....

   

  Siemanko stary wygo, kopę lat. Z powodu zamarcia forum i niezwykłej stagnacji działu moderowanego przeze mnie posunąłem się do niezwykle radykalnych środków. Zgodziłbyś się na wywiadzik po raz drugi?

  Hejka stulejka, jasna sprawa.

  Przypomnij nam swoją postać, jako że od poprzedniego wywiadu z Tobą minęło naprawdę sporo czasu i zaszła niemała wymiana użytkowników.

  Jestem Kubuś, mam 19 lat. Czeka mnie ostatnia klasa technikum informatycznego, a potem polibuda albo chociaż buda z kebsem, bo wyglądam jak rodowity turas. 

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  Zaloguj się, aby obserwować  

  ×