Skocz do zawartości

Gamekit


SirMartin.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy ktoś słyszał o tej stronce i czy był jakiś temat na forum o tym ale tak czy tak wam to przedstawie. 

Gamekit to stronka gdzie za granie w gry otrzymujecie punkty które potem wymieniacie na nagrody typu gry, skiny do csa go lub nawet doładowania portfela na steam. 
Teraz na przykład jest łatwa gierka gdzie za osiągnięcie w niej 3/6 i 9 poziomu dostaje się 5 tysięcy pkt a za te 5 tysięcy pkt możemy zdobyć 6 loswych gierek na steamie 
Więc jak dla mnie się opłaca. Nawet tam jest opcja że za granie w cs go dostaje się jakieś punkty.

Codziennie też na stronie są losowania różnych rzeczy, ja osobiście za marne 20 pkt wygrałem gierke wartą 25 zł na steamie.


Stronka jest po angielsku więc jak ktoś ogarnia jężyk to zapraszam 

Wrzucam swojego reflinka więc jeśli ktoś chętny to byłbym wdzięczny za pomoc, was to nic nie kosztuje a mi to da 3 tysiące pkt. 

https://gamekit.com/?reflink=7c83-116498884

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hej to znowu ja 
nie wiedziałem co mam zrobić więc dam to tutaj
otóż chwile działałem na tej stronce i wygrałem jedno losowanie o gierke 
niestety pech chciał że dostałem gierke którą już mam więc klucz do tej wygranej drugi raz gry wstawiam tutaj 

Tak więc jeśli jest ktoś zainteresowany kluczem do tej gry to prosze pisać na pw 
gierka nazywa się sky mercenaries 
pierwsza osoba która do mnie napiszę dostanie  klucz do wykorzystania na steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...