Skocz do zawartości

Serwery i coś jeszcze...


Shock_Therapy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to że nie przyjmujecie serwerow jest troche nie zrozumiałe. Rozumiem że jakieś mogą być kłopoty z przeniesieniem na forum (sklep, dochody czy coś innego) ale wszystko da sie ogarnac. Im wiecej serwerow tym lepsza sieć, wiecej dochodow i reklam, a tym samym wiecej osob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do serwerów.  Jeżeli chcesz mieć swój serwer to są 2 opcje ( z tego co pamiętam. Dawno nie poruszałem tego tematu.) :

Najpierw żeby serwer został przyjęty to musi jakoś działać. Po co przyjmować serwer jeżeli jest on stratny i nie przynosi zysku. Co z tego będzie miała taka osoba? Po co nowy serwer na którym gra mało osób.

Wariant pierwszy. Masz dobry serwer na którym grają gracze. Serwer zostaje przejęty przez sieć jest on opłacany i reklamowany a ty jesteś jego opiekunem. 

Opcja druga to masz dobry serwer ale ty jesteś jego właścicielem. Działa on na naszej sieci jednak ty go opłacasz i reklamujesz, jednak ty możesz zrobić z nim co chcesz. 

Najlepiej też by było jak by owy serwer znajdował się na tym samym hostingu co reszta serwerów. Jednak ostateczna decyzja należy do właściciela czyli aquaxa. 

 

Co do TS3. Tutaj akurat wygląda to tak.  Rekrutacja na moderatora jest na głównej sieci serwera.  Do tego od nas i tak prawie nikt na niego nie wchodzi. Kiedyś była dyskusja na ten temat ale nie wiem jak to się zakończyło. Ranga jest dlatego bo kiedyś mieliśmy osobno TSa. Osoby posiadające ją aktualnie to opiekun i technik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...