Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

Ban...


Pompejusz

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja ,ponieważ nie odpuszczę tego bo nic złego nie zrobiłem ,a spędziłem na serwerze wiele godzin nabijając lvl i przez wasz brak zabezpieczeń mam to stracić.Proszę o nie zamykanie tematu zaraz po założeniu ,bo nawet nie dajecie szansy mi się wypowiedzieć...

Nigdy nie czitowałem ,bo jaki miałbym w tym cel ? osiągnąłem 308 lvl i miałbym się odpalać ,w dodatku przy adminie ,żeby to wszystko stracić ? Możecie się zapytać graczy z serwera ,najlepiej Szkodnik    ` ,bo on niejednokrotnie był świadkiem że ktoś grał na moim nicku podczas mojej nieobecności ,bo dzieci kusi wejść na nick z wysokim lvlem i pograć ,a nie jest chroniony bo serwerownia jest tak pazerna, że nawet tego nie oferuje nieodpłatnie. Około miesiąc czasu nie grałem więc napewno przez ten czas dużo ludzi się podszywało pod mój nick. Pierwszy raz JA założyłem konto tutaj wczoraj.Przecież każdy może wejść na mój nick na serwie ,dostać bana ,a potem założyć konto tutaj i prosić o ub... Skoro karzecie mi udowodnić że to nie ja ,to postąpcie jak dorośli i zgodnie z zasadą domniemania niewinności - WY mi udowodnijcie że to ja byłem tamtymi PODSZYWKAMI które podostawały bany i nawet prosili o ub. Jeszcze raz proszę o nie zamykanie tematu i pozwolenie na cywilizowaną konwersację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

a867008b54cb7.png

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...