Skocz do zawartości

SH4D0W UB


SH4AD0Wxcdax

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: SH4D0W
Godzina, data zdarzenia: 27.02.2018r. ok. 19.00
Mapa: css_dust
Opis zdarzenia: Gram sobie na mapie .Wszystko jest ok,dostałem bana za aimbota nigdy na tym nie grałem. Po prostu tego dnia co każdy moje zabójstwo to był hs (Może to potwierdzić gracz o nicku BL00D byłem z nim na TS3 nigdy sobie nie podawaliśmy info). Jeżeli dostałem bana proszę to udowodnić bo z tego co wiem ciężko udowodnić aimbota. A i jeżeli ma się tego aima to się przeważnie trochę kręci celownik a z tego co wiem to mu się chyba nie kręcił.
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:2143344893

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcąc pobrać demko z HLTV z serwera CS GO MOD Only DD2, wyświetla mi się tabela demek z serwera PaintBall. Swojego demka nie mam niestety, bo widziałem, że owy HLTV bacznie nagrywa.
Sytuację pamiętam. Przyglądałem się SH4AD0W dłuższą chwilę, ponieważ dostałem kilkukrotnie informacje na u@, że ten gracz posiada Wallhacka oraz Aimbota. Wallhacka, nie widziałem, zęby używał, ale widziałem nienaturalnie ruszający się celownik, który nie celował w głowę, lecz w ciało przeciwnika. 
 

Proszę, o pomoc w znalezieniu HLTV  do tego serwera, ponieważ ikona ze strony głównej kieruje mnie gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

a867008b54cb7.png

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...