Skocz do zawartości

Zgłoszenie o admina


Czarny10

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Czarny10 napisał:

Cześć mam takie pytanko na poczatek :D Wyobrażacie sobie mnie za admina bo gram często na serwach pochylni i myślę że bym sie nadał tylko podania nie potrafie złożyć. Można bez podania mieć admina ? Bo znam zasady ale nie umiem podania.Prosze o odpowiedz 

+ Aktywny w późnych godzinach wieczornych

+ Aktywny również na chatboxie

+ Nietuzinkowa osobowość

+ Gangster jakich mało

I w dodatku te tak groźne profilowe, że potencjalni zbanowani gracze nie będą nawet śnić żeby podejmować jakiekolwiek kroki w celu odbanowania się ze względu na bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny oraz kilku następnych pokoleń :1f62c:

Na serwerze na którym objął byś stanowisko admina ludzie grali by tak ostrożnie, że każdy gwałtowny ruch myszką powodowałby u nich stan przedzawałowy związany z twoim ciągłym obserwowaniem czy mają np. aima itp.

Myślę również że nikt nawet nie upomni się żebyś pisał podanie ze względu na zbyt duże zagrożenie życia. 

Nie widzę lepszego kandydata na to miejsce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 3.03.2018 o 23:38, Czarny10 napisał:

Cześć mam takie pytanko na poczatek :D Wyobrażacie sobie mnie za admina bo gram często na serwach pochylni i myślę że bym sie nadał tylko podania nie potrafie złożyć. Można bez podania mieć admina ? Bo znam zasady ale nie umiem podania.Prosze o odpowiedz 

Blisko 8 miesięcy wyobrażamy to sobie, ale jakoś nam to nie wychodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...