Skocz do zawartości

Odblokowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem ,że zle zrobiłem wczoraj że dodawałem zdjecia na chatboxie, ale prosił bym Vister cb czy mógłbyś mnie odblokować serio pytam teraz na poważnie nie będę już  przepraszam. Więcej razy sie to nie powtórzy dodawałem te zdjecia bo Bastuś , ShibaTasuya,Magdalena   mi kazali żebym coś dodawał wiec nie odmówilem. Przepraszam jeszcze raz i odblokuj mi chatboxa prosił bym Cię. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team
15 minut temu, Czarny10 napisał:

 Więcej razy sie to nie powtórzy dodawałem te zdjecia bo Bastuś , ShibaTasuya,Magdalena   mi kazali żebym coś dodawał wiec nie odmówilem. Przepraszam jeszcze raz i odblokuj mi chatboxa prosił bym Cię. Dzięki.

Pokaż mi teraz proszę, gdzie Ci kazaliśmy wrzucać swoje zdjęcia na CzatBoxie.

https://prnt.sc/iuv7hn

Ja jedynie widzę, że sam postanowiłeś dodać kilka zdjęć (mimo że Vister pisał Ci żebyś tego nie robił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czarny10 napisał:

Witam wiem ,że zle zrobiłem wczoraj że dodawałem zdjecia na chatboxie, ale prosił bym Vister cb czy mógłbyś mnie odblokować serio pytam teraz na poważnie nie będę już  przepraszam. Więcej razy sie to nie powtórzy dodawałem te zdjecia bo Bastuś , ShibaTasuya,Magdalena   mi kazali żebym coś dodawał wiec nie odmówilem. Przepraszam jeszcze raz i odblokuj mi chatboxa prosił bym Cię. Dzięki.

"mi kazali żebym coś dodawał wiec nie odmówilem" I właśnie w tym zdaniu pokazujesz że twój nick nie jest przypadkowy (nie obrażając ludzi czarnoskórych) a cyfra "10" która też tam widnieje może symbolizować numer jakim Cię oznaczono jako niewolnika xD

A tak na serio to nikt Ci tych zdjęć nie kazał wrzucać Ba, nawet sam proponowałeś czy coś wrzucić więc nie pisz bzdur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...