Skocz do zawartości

Meczyk Towarzyski !


Persil!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemkaa !

Już we wtorek towarzyski mecz Polska_Korea Południowa ! Ze strony przeciwnika zagrożeniem będzie napewno Son #Tottenham Hospur dla ciekawskich ? Liczę na wygraną choć i tak nie gramy swoim standardowym najlepszym składem-Jest to i tak mecz kontrolny ale trzeba trzymać kciuki za naszych !

A jak wy to widzicie?

Mecz w TVP1 START 20;45 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem już, że we Wrocku coś pokażą, a tak to mnie tylko na stadionie przepizgało :D Szansę mamy wygrać, ale pewnie Nawałka będzie coś kombinował. Myślę, że on teraz sprawdza zastępców, czyli kogo będzie mógł posadzić na ławie. Ostatnio grało dużo osób z Ekstraklasy, więc pewnie teraz też tak będzie. Jako, że z Nigerią zabrakło nam szczęścia, to mówię, że teraz wygramy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aragorn napisał:

Liczyłem już, że we Wrocku coś pokażą, a tak to mnie tylko na stadionie przepizgało :D Szansę mamy wygrać, ale pewnie Nawałka będzie coś kombinował. Myślę, że on teraz sprawdza zastępców, czyli kogo będzie mógł posadzić na ławie. Ostatnio grało dużo osób z Ekstraklasy, więc pewnie teraz też tak będzie. Jako, że z Nigerią zabrakło nam szczęścia, to mówię, że teraz wygramy. 

Według mnie oszukali nas trochę,Krychowiak ewidentnie bramkę strzelił.. Piłka przekroczyła linie bramkową ;) Ale sędzia zrobił po swojemu:/

I tak jak mówisz pewnie znów będzie sporo nowych zawodników do testu wkońcu to mecz towarzyski ale wygrana ucieszy bardzo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • L@M@NeR zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...