Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

1# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna bo ptaszki ćwiekajo, zwierzaczki biegajo, roślinki i drzewka rosno, ogólnie fajna ta wiosna,  bo ciepełko się robi powoli i coraz bliżej lata. Lato też fajne, bo gorąco w stópki i w brzuszek i wgl cieplutko jest w to lato. Ale tak ogólnie to zima też spoko,  ale tylko jak się na desce jeździ bo tak to zimno to nie lubię. A jesień to nie wiem na chój komu, ani ptaszki nie ćwiekajo bo uciekajo do cieplutkich krajów, ani drzewka nie rosno bo zimno to też im się nie chce i nie opłaca, a zwierzaczkom też zimno się robi to się chowajo. 

Pozdrawiam nie cieplutko bo dopiero się lato robi ale pozdrawiam, Krejzolek :1f607::1f607:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zawsze lubiłem zimę, bo śnieg, biało itp. Zimno tez mi nie przeszkadzało, bo raz, że lubię jak jest chłodniej, a dwa, to zawsze można się cieplej ubrać ;) Jednak teraz mieszkam we Wrocku i śniegu, który dłużej by się utrzymał, to nie widziałem tutaj przynajmniej od trzech lat. Taka zima to dupa, a nie zima, więc coraz częściej czekam na cieplejsze dni. Także ulubionej raczej nie mam, ale cieszę się na wiosnę i lato. W końcu będzie można piwko w plenerze walnąć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...