Skocz do zawartości

KesH11 niesłuszny ban !


KesH11

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: KesH11
Godzina, data zdarzenia: 27.03.2018 - 20:04:41
Opis zdarzenia:  Admin dał mi bana(Madziaa<3) za obrażanie admina, a ta sytuacja wyglądała tak, napisałem na u@ że Arkadiusz stawia miny w przejściu i nie da się przejść, a admin tego nie przeczytał. Napisałem później na say'u to admin przeczytał i powiedział żebym pisał na u@ jak widzę cheatera, napisałem drugi raz i admin znowu nie zauważył i w końcu zacząłem spamić na say'u i admin napisał tak (Tylko się nie popłacz). Wtedy napisałem na czacie że admin jest chyba ślepy i dostałem za to bana na 3 godziny i jak mnie nie było na serwerze to dostałem bana na 1 dzień za (Obraza admina + u@ masz od zgłaszania) jak mogłem obrazić admina skoro nie było mnie na serwerze!!!!! Ogólnie dobrych adminów tu macie napisałem wczoraj żeby coś zrobił z gościem bo na WH grał, a admin na to że mu się nie chce  :)  

STEAM_ID / IP: STEAM_2 : 0 : 1671983822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Raz napisałeś "cwel" po tym jak jeden z adminów Cię zabił. Ban jest nie tylko za to, ale też za pisanie ciągle na czacie o tych minach i chyba też o Wh.  Po pierwsze te miny nie były w przejściu bo dało się je ominąć... Od takiego czegoś masz u @ co Ci powtarzaliśny dużo razy. Ja bana Ci tylko przedłużyłam a nie dałam nowego. Co do tego wyzwiska to screena nie mam, ale na demku będzie widać więc jeśli potrzebne będzie to wstawię. 

Edit Jeśli ppiszesz na czacie o jakichś przewinieniach to nie musimy na to reagować :) UB nie dostaniesz, a przynajmniej nie ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Szkoda, że na hltv nie widać co się pisze jak się jest w grze bo byłoby tego więcej. Może reszta adminów ma coś to niech wstawi. Aż żałuję, że nie zrobiłam więcej ssów. Nie sądziłam, że się odwołasz. :)

http://www71.zippyshare.com/v/9oUPj7Jy/file.html

Widać Twoje płakanie ciągle na czacie. Na u @ nie napisałeś ani razu. Było cały czas trzech adminów i jakimś cudem żaden z nas nie widział? To "cwel" było po tym jak admin Cię zabił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...