Skocz do zawartości

Podanie o Admina


Maronixx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Maronixx 

Wiek: 18lat

Znajomość AMXX (0/8): 7

Doświadczenie : bardzo długi czas miałem opiekuna na innym serwerze i Head-Admina na forum

Staż w CS'a: jakieś 4 lata

SteamID: Nie posiadam cs na steamie lecz nie ma problemu go zakupić , na chwilę obecną nie jest on potrzebny 

Link do profilu na banid:Nie wiem za bardzo o co chodzi , na pewno Bany ale nie wiem jak to sprawdzić tu u was na forum , w skrócie miałem 1 bana dłuższego za nie grzeczne zachowanie lecz teraz jest wszystko dobrze i staram się zachowywać normalnie . Każdy popełnia jakieś błędy ;/ . 

Link do profilu na GamesTracker:https://www.gametracker.com/player/Maronixx/80.72.34.125:27235/

Kontakt: gg,ts,fb,sms,telefon

Dlaczego właśnie ciebie mamy wybrać:jestem na serwerze od dziś praktycznie cały czas a widać jak dużo ludzi jest "odpalonych" (a admina brak ) , więc pomyślałem , że złożę to podanie w celu pilnowania serwera jak i ludzi którzy się odplają.Na serwer mogę poświęcić dużo czasu , ponieważ nim dysponuje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby podanie niezbyt dobre, ale jestem na tak, ponieważ gram tutaj od wczoraj, miałem przyjemność z nim pograć, ogarnięty typ. Na serwerze nie widziałem jeszcze żadnego admina, przez co nie gra mi się zbyt przyjemnie, bo ludzie z klanu "DGL", a w szczególności "DGL HINOL" wyzywają mnie od najgorszych, teksty typu "szmato odpalona wypierdalaj" non stop w moją strone, a nie ma nikogo kto mógłby ich uciszyć, lub zrobić mi ss'y żeby im udowodnić, że jestem czysty. Dlatego uważam że warto dać mu szansę, bo admini są potrzebni.

 

Edit:  Zmieniam zdanie, pograłem z nim więcej i jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...