Skocz do zawartości

Prośba o ub


DannyK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:DannyK
Godzina, data zdarzenia:22.05.2018 20:48:52
Mapa:De_aztec
Opis zdarzenia:Wszedłem dzisiaj na serwer i dostałem ab. Grałem czysto i nie oszukiwałem. Nie wiem na jakiej podstawie dostałem bana za wh. Ban wystawił Admin Madziaa<3. Nie dostałem nawet ss`ów tylko z automatu bana za wh.Nie było mnie o tej godzinie w domu ktoś się podszył pode mnie.
STEAM_ID / IP: 31.6.171.159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Madziaa<3 napisał:

Byłam pewna więc ssy nie były potrzebne. Wszedłeś na aktywnym banie więc UB już nie będzie i nie muszę rozpisywać demka, ale to zaraz zrobię. Będzie w edycji.

Chwila chwila jak mogłaś być pewna jak mnie nawet wtedy nie było na serwerze. Byłem w pracy i wróciłem dopiero o 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1805222036-de_aztec.dem.zip

1:54 - skany przez kamień 

2:30 - tak jak wyżej

3:10 - 3:13 - +/-

4:07 - 4:10 - celownikiem za modelem gracza +

4:48 - wcelowany 

5:31- 5:38  - +

5:51 - wcelowany i celownikiem po modelu 

12:37 - po modelu 

12:45 - +

12:59 - +/-

 

Ban mój więc nie zamykam, ktoś inny niech sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z tych osób co oszukuja. A poza tym mam znacznie inny styl gry. Z famasem na daleko strzelam burstem bo jest celniej ten tam delikwent tego nie czynił. Nie kucam podczas strzelania i ponownie on to robił. Nie oszukiwalbym bo nie widze w tym zabawy. Tylko daremne problemy i denerwowanie ludzi. A poza tym ja mimo iż często nie mam plusowych statów to podobają mi się one bo wiem na co mnie stać. To nie mogłem być ja. Słowo. Decyzja oczywiście należy do was ale proszę. A poza tym popatrz madziu na to że nie raz ze mną grałaś i jakoś wczesniej nie widziałaś nic podejrzanego. Ponownie proszę o ub i ponownie powiadam że to nie byłem ja bo nie było mnie wtedy w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba postronna nie mogę z głupoty ubteamu. Widziałaś kiedyś zmienne ip komputera? Raczej nie sądzę. Pobierzcie demka z jego poprzednich rozgrywek i porównajcie styl gry, a nie hipotetyzujecie i wyciągacie jakieś wnioski z dupy. Pozdrawiam nieobiektywną administratorkę, która banuje "bo ma pewność" xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...