Jump to content
 • Black Wolf

  Opiekun ProCOD

  Black Wolf last won the day on January 25

  Black Wolf had the most liked content!

  About Black Wolf

  • Rank
   Pokemon VisTeR.'a
  • Birthday 11/15/1997

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Moim zainteresowaniem jest:
   Gra na instrumentach (tj. Gitara Akustyczna, Pianino i perkusja)
   Przygotowywanie dań, potraw, wypieków oraz dekorowanie ich ;)
  • Skąd
   Podkarpacie
  • Steam
   76561197973850420
  • GG
   13481132

  Contact Methods

  Recent Profile Visitors

  12201 profile views
  1. Black Wolf

   Screeny ;)

   Twój nick podczas grania: Black Wolf Godzina, data zdarzenia: 08.04.2018 12:40 Mapa: cs_office Link do screenów: https://www73.zippyshare.com/v/9p1ARPsw/file.html STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:6792346
  2. Black Wolf

   Podanie

   Twoje podanie zostało przyjęte, gratulujemy! W celu dopełnienia formalności zgłoś się do Opiekuna Serwera. Pozdrawiamy Administracja Pochylnia.pl
  3. Black Wolf

   Podanie

   Zostajesz przyjęty na okres próbny. Zgłoś się do mnie na PW.
  4. Black Wolf

   Ban

   Więc... Wychodzi na to, że jest ban na zakres IP (banneo). U mnie na serwerach nie ma tego, więc proszę @VisTeR.', sprawdź czy na pozostałych serwerach jest ban na neostrade i czy został nadany ban na zakres IP. @Edit @Kern3lly, sprawdź teraz czy możesz wejść. @Edit2 @Kern3lly, zatem proszę o cierpliwość. Czekamy na @VisTeR.'.
  5. Black Wolf

   Ban

   Gdy wrócę do domu to sprawdzę. Za 2-3 godz odpiszę, lecz spróbuję sprawdzić na telefonie, więc jak dobrze pójdzie, odpowiedź będzie w edycji tematu za kilka minut.
  6. Black Wolf

   Ban

   Temat stary. Zamek.
  7. Black Wolf

   BAN

   Madzia wyjaśniła. Zamek.
  8. Black Wolf

   LVL zniknął z klasy premium

   Niestety taki błąd ma miejsce raz na ok rok i nic nie dam rady z tym zrobić. Mogę jedynie zaproponować całkowity reset lvl, ze zwiększonym expem (2,5x wiekszy), na okres 30 dni.
  9. Black Wolf

   Taki Cudowny

   Temat stary, zamek.
  10. Black Wolf

   400 lvl

   Temat stary, więc zamykam. Tak na marginesie, jest nagroda za zdobycie max lvl, Oksu już napisał jaka to nagroda.
  11. Black Wolf

   Podanie na Admin'a (ToBy)

   Twoje podanie zostało odrzucone przez Opiekuna Serwera. Pozdrawiamy Administracja Pochylnia.pl
  12. Black Wolf

   Podanie na Admin'a (ToBy)

   Masz przegrane 187 minut. Odrzucone
  13. Witam. W dzisiejszym poradniku, pokażę Wam jak zwiększyć pojemność partycji systemowej (C). Uwaga! Nie ponoszę odpowiedzialności za utracone pliki. Tylko wykonanie czynności w kolejności, którą przedstawiam, gwarantuje prawidłowe zwiększenie pojemności partycji "C"! 1. Należy wejść w start i wpisać "Zarządzanie komputerem" -> Magazyn -> Zarządzanie dyskami. 2. Wykorzystamy pamięć partycji, która znajduje się po prawej stronie dysku C (w moim przypadku, jest to dysk E) Uwaga! Przed przystąpieniem do dalszego punktu, przenieś wszystko z partycji, którą będziemy modyfikować (u mnie to partycja E), gdyż w przeciwnym razie, utracisz wszystkie pliki z tej partycji! 3. Po przeniesieniu i oczyszczeniu partycji (moja partycja to E), w zarządzaniu dyskami klikamy na nią prawym przyciskiem myszy i wybieramy "Zmniejsz Wolumin...". Zmieniamy wolumin tak, aby pozostałość partycji (moja E) była dodatkową pojemnością dla partycji C (przykładowo, jeżeli mamy 50 GB na dysku [*E] i chcemy żeby 10 GB poszło dla "C", w "Wprowadź ilość miejsca do zmniejszenia (w MB)", dajemy 40 GB). 4. Pojawi się "Wolne miejsce". Klikamy PPM i dajemy "Nowy wolumin prosty..." i przechodzimy przez kreatora. 5. Po utworzeniu nowe partycji (w moim przypadku "H"), usuwamy partycję, której miejsce przeznaczymy dla pamięci systemowej (w moim przypadku "E"), klikając na daną partycję PPM i wybierając opcję "Usuń wolumin..." 6. Teraz wystarczy kliknąć PPM na partycję C i wybrać opcję "Rozszerz wolumin...", zwiększyć ile się da i gotowe. ABY BYŁO PROŚCIEJ, UDOSTĘPNIAM FILM MOJEGO AUTORSTWA.
  14. Black Wolf

   AWP

   Usuwać nie będę :P muszę dopisać 1 linijkę do kodu i powinno być już dobrze.
  15. Black Wolf

   AWP

   Dobrze. W takim razie już wiem w czym problem. Jeszcze dzisiaj lub jutro (zależy o której godzinie wrócę) wgram poprawioną wersję. Niestety, znów mam problem z uruchomieniem CS, więc proszę wszystkich, którzy grają na serwerze o "raport" w tym temacie z poprawionej wersji. Edit. Poprawiona wersja właśnie została wrzucona na serwer. @Zjarany Zgr3deK, gdy wejdziesz na serwer i zdobędziesz ten perk, napisz czy wszystko działa poprawnie.
  ×