Jump to content
 • Black Wolf

  Premium

  Black Wolf last won the day on January 11

  Black Wolf had the most liked content!

  About Black Wolf

  • Rank
   Pokemon VisTeR.'a
  • Birthday 11/15/1997

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Moim zainteresowaniem jest:
   Gra na instrumentach (tj. Gitara Akustyczna, Pianino i perkusja)
   Przygotowywanie dań, potraw, wypieków oraz dekorowanie ich ;)
  • Skąd
   Podkarpacie
  • Steam
   76561197973850420
  • GG
   13481132

  Contact Methods

  Recent Profile Visitors

  14213 profile views
  1. Black Wolf

   Problem z wejściem na server

   Nie wiem czy temat aktualny. Jeżeli nie, przepraszam. Modele bardzo łatwo znaleźć. Wystarczy wpisać w Google :D. Łap model https://www.17buddies.rocks/17b2/Mdl/2367/leet.html ;)
  2. Black Wolf

   Problem

   Ewentualnie przejdź na wersję beta i sprawdź czy rozwiąże to problem. Kiedyś też miałem podobny problem ale to było na wszystkich serwerach. Powodem tego była niezkatualizowana karta graficzna. Niestety, wątpię, że w Twoim przypadku to pomoże ale nie zaszkodzi spróbować ;)
  3. Black Wolf

   Problem

   1. Jaką masz wersję systemu Windows? 2. Problem występuje tylko na naszych serwerach czy na innych też? 3. Sprawdź czy masz ustawioną grafikę OpenGL.
  4. Witam wszystkich. Niektórzy mnie nie znają, więc chciałbym się przedstawić i opowiedzieć krótko o sobie. Mam na imię Sebastian, wiek jest pokazany w profilu. Przez sprawy z życia realnego, musiałem odejść na jakiś czas. Na Poszce miałem kilka funkcji i niestety, przez odejście bez słowa, upadły 2 serwery na których pełniłem rolę opiekuna. Tyle o mnie wystarczy. Oficjalnie chciałbym wszystkich przeprosić za tą sytuację, a w szczególności @VisTeR.''a i @aquax'a i poinformować, że po uporządkowaniu prywatnych spraw, wracam na sieć. P.S. Oby ten rok był lepszy. Szczęsliwego Nowego roku życzę wszystkim!
  5. Black Wolf

   FinladiumLeviosa AIM

   Serwer: 80.72.43.106:27035Data: 30.12.2019Nick podejrzanego: FinladiumLeviosaSTEAM_ID (komenda "amx_ip"): 217.99.177.183:27005Link do dema: https://www21.zippyshare.com/v/psh8tKBe/file.htmlLink do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa): csg_office_nightRodzaj wspomagacza: AIMPodejrzane momenty: Od razu widać na demku. Same demko jest krótkie, ale wystarczające na bana.
  6. Wszystkiego najlepszego Botku <3 

  7. Black Wolf

   Klasy i perki

   @SmO.oCzY, chodzi Ci o celownik w każdych broniach?
  8. Black Wolf

   All in one (wszystko w jednym)

   Te noże lecą z prędkością rakiet i muszą trafić przeciwnika, ewentualnie jeżeli przeciwnik jest przy ścianie, trafi się PRZY przeciwniku w ścianę to go zabiją "odłamki". Jak sami wiecie, gdy przeciwnik ma max kondycji, albo nawet połowę, ciężko trafić z tego noża. Zostaje tak jak jest ;)
  9. Black Wolf

   ProCOD 80001

   Już niebawem będzie lepiej. Pracuję nad nowym modem. Ciężko powiedzieć ile to zajmie, gdyż mam nadgodziny w pracy, a po pracy chcę czasem odpocząć. Praca nad serwerem może trochę potrwać, ponieważ staram się aby było jak najmniej bugów.
  10. Black Wolf

   Wywiad z SpeedziK

   Ostatni wywiad był w 2018r, więc + za chęci. Niestety, wywiad nie jest do końca satysfakcjonujący, gdyż nie ma zbytnio "zagłębień" w różnych tematach, gdzie można było się więcej dowiedzieć. Dodatkowo brakuje polskich znaków w niektórych zdaniach.
  11. Black Wolf

   Bandzior xd

   Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
  12. Black Wolf

   Bandzior xd

   Reset został zrobiony wczoraj;)
  13. Black Wolf

   Brak premki

   Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
  14. Black Wolf

   Brak premki

   Sprawdzę to. Napisz mi na PW swój nick w grze i SID.
  15. Black Wolf

   Skarga wolo

   Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
  ×