Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

Trust Me - Prośba o UB


Trust Me

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Trust Me
Godzina, data zdarzenia: 11:10 27.05.2018
Mapa: de_westwood_mtk
Opis zdarzenia: Nie dawno wstałem i wchodzę na serwer, najpierw dostaje kicka o treści "BAN", a po chwili jak znów wbijam na serwer i pytam się admina "Snuu" za co dostalem kicka to mnie zbanował za "czitowanie". Proszę o rozpisanie demka z tej mapy. Na bansie widzę, że ktoś grał na moim nicku i wyrwał bana za czitowanie, ale jeśli ja wbijam po jakimś czasie i mam inne ip i steamid to raczej oznacza, że nie jestem tym samym graczem... Profesjonalizm owego admina jest na poziomie dna. Prosiłbym o jak najszybszego unbana, ponieważ walczę o topke. 
STEAM_ID / IP: Steam_id : STEAM_2:0:677062494 IP : 5.172.234.249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś, że masz jakieś tam znajomości i tak i tak będziesz odbanowany ponownie. :D:D:D

Jesteś osobą, która obrażała graczy, a jak na mnie przystało nie pozostawiłem tego bez rewanżu i odpisałem dosłownie to samo co ty do graczy i od razu wielce obrażony jesteś, że to ty jesteś pokrzywdzony, a prawda jest taka, że to ty wszystkich graczy obrażałeś. Piszesz na serwerze, że dostałeś jakieś zlecenie od innej sieci, żeby zniszczyć serwer bo dostajesz za godzinę grania na tym serwerze, podobno 20 zł według mnie to są jakieś żarty. Mam niedosyt tego i czekam na twoją odpowiedź bo na pewno będziesz bronił się, że to nie ty, że to ktoś inny był na tym koncie. Śmieszy mnie to, że jesteś tak dziecinny i nie potrafisz grać czysto, a jak ktoś Ci zarzuci czemu gracz na wspomagaczach to odpowiadasz bo od innej sieci dostałem zlecenie i mam za to kasę. Według mnie ban był nałożony słusznie i nie ma odbanowania.

 

PS: Po co miałby ktoś się pod Ciebie podszywać skoro jesteś nowym graczem. 

Proszę nie banować tego IP i tego steam z tego względu, że on wziął ID i IP osób z topki i podobno załatwia bany dla nich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4S4N No tak założyłem od razu po banie, ale po tym jak otrzymałem bana, ktoś grał na moim nicku po raz kolejny, a jeśli ja mam bana i od momentu otrzymania go ciągle mam takie samo ip, to nie mogłem być ja, więc to powinien być wystarczający dowód na to, że ktoś się po prostu pode mnie podszywa... I wszyscy ogarnięci ludzie w świecie informatyki wiedzą, że nie trafia się te samo ip 2x więc jak wytłumaczysz to, że na bansie ciągle wyświetla mi się to, że mam bana ? To powinien być wystarczający dowód na to, że nawet jeśli miałbym zmienne ip to go nie zmieniłem od momentu otrzymania bana, a po moim otrzymaniu bana ktoś grał na moim nicku, więc ktoś się podszywa :) 

BAN.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4S4N Chce mi się płakać jak widzę, co piszesz. http://d1.hltv.org.pl/srv52164/HLTV-1805271228-de_aztec.dem.zip - link do demka na którym zaobserwowałem, że ktoś gra na moim nicku i grał na cheatach. Demko jest z dziś z godzin 12:28 - 13:25. Ostatni ban na mój nick jest z godziny 11:12 więc, żebym to ja grał na aztecu to musiałbym zmienić IP, jak widać na wcześniejszym ssie to nie zmieniałem IP więc ktoś się kurwa podszywa. Przyznaj się wreszcie do błędu, a nie kurwa ciągle idziesz w zaparte... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś koledze powiedzieć żeby wbił, dziwne że dokładnie wiedziałeś w jakim czasie ktoś się podszywa, mogłeś też użyć VPN.

Tak czy siak gdy cię odbanuja i zobaczę cię na czitach to już forum ci nic nie da.

Myślisz że wbijesz sobie top na czitach wciśniesz kit o podszywce i będziesz dalej grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...