Skocz do zawartości

odwołanie od bana


wiktor1231

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Piksa
Godzina, data zdarzenia: 18:00 koło tego 12.06.2018 r.
Mapa: cs inferno
Link do screenów: Brak. Najprawdopodobniej nie zostały wykonane albo jestem ślepy i nie mogę znaleźć.
Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! 145.239.237.108:27225 . Pochylnia.pl GO MOD
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: Down destroyer
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: STEAM_2:0:2031281794
[AMXBans] Twoje IP: ukryty
[AMXBans] =======================================
STEAM_ID / IP: STEAM_2:0:1082994635 / 83.5.59.167
Opis sytuacji:  145.239.237.108:27225 Grałem na  , miało graczy było  serwie więc to raczej norma, że banie siadają. Proszę o UB i następnym razem banując mnie, proszę o zrobienie SS-ów, abym miał jakieś dowody na udowodnienie mojej niewinności.  Można się też zapytać Wallhacka on widział jak gram moze się wypowiedzieć jak gram dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Area 12h placku.

P.S.

Dawaj normalne powody banów xD

 

EDIT:

Wiadomość od @SpeedziK: Co ma ilość graczy na serwerze do tego jak siadają banki? Wg. Ciebie przy sytuacji gdzie bylbys sam na sam z innym graczem na serwerze to zabijałbys go trafieniem w głowę przez ścianę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie daje ss-ów jak ktoś ma aima.

Po 2. Nie kumam jak ty możesz się odwoływać, trzeba mieć tupet, żeby mi przeszkadzać w robieniu misji na ninji i szukaniu peta do expa...

Mapka http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1806121713-csg_inferno.dem.zip

Wszystko zaczyna się w 9 rundzie czyli 05:05 jak kolega wraca po 3 rundowej przerwie z nowym skillem w łapie

Czasów nie będę rozpisywał bo przy prawie każdym kolejnym killu trzeba wpisać +b

"miało graczy było  serwie więc to raczej norma, że banie siadają" - no tak jak SpeedziK napisał, ja mam to samo jak gram z kolegą że nie wyjdzie z respa a w łeb dostaje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...