Skocz do zawartości

Podanie na M@


Mumin.

Rekomendowane odpowiedzi

  • UB Team

Nick: `SpeedziK~.
Wiek: 17 
Kontakt: steam, forum, fb , gg, ts
Znajomość AMXX (0-8): 7/8
Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Posiadam bardzo dużo wolnego czasu, który mogę wykorzystać na banowanie cziterów, jestem aktywny na forum, często widzę na CB, że gracze wołają na serwer admina a żadnego nie ma, potrafię rozróżnić gracza ze skillem od czita, gram na prawie każdym naszym serwerze
Staż na forum: rok i pięć miesięcy
Jak dlugo posiadasz Admina na serwerze?: Teraz będzie siódmy miesiąc, wcześniej miałem admina na cod 601 (od lutego tamtego roku) i go mod only dd2 (marca tamtego roku).
Posiadasz mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Coś o sobie: Miły, przyjacielski, pomocny, nie sprawiam żadnych problemów
Link do 10 reklam: Wyślę sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podanie olałeś, ale pokaże, że jestem lepszy[bo jestem] i wypowiem się w twoim... Zaczynając od tego co by było gdybym był na nie?? Pewno byś kolegów zawołał i byście mnie zlali,:1f602:"kolegów" dobra koniec żartów.

Na tak:

jest to jedna z najlepszych osób na tym forum [nie chodzi mi o skilla, bo gra chvjowo tylko samym tym, że tu jest nadrabia 90% forum],

jest zawsze, nawet jak go nie ma to i tak jest,

kontakt ts??, to trzeba się kiedyś zgadać i posiedzieć, ale dałeś tego kontaktu tyle, jakby ktoś serio coś od Ciebie potrzebował:*

Jedynym minusem jest to, że nie chce grać na hardach z mną, na someyi, chodź proponowałem mu łatwy start...Ale jak Ty nie zmienisz zdania, to ja zmienię<3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...