Skocz do zawartości

Oficialnie jeszcze raz ja.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Na wstępie chciałbym przeprosić za incydent, w którym uczestniczyłem ja (szkoda że nie osobiście).  Mam tu na myśli zgłoszenie na mnie z filmikiem na aimie.

Otóż sprawa wygląda następująco. Nie miałem czasu aby grać w cokolwiek poprzez moje problemy osobiste i pracę. Miałem natłok obowiązków przez dłuższy czas. W pierwszy dzień gdy już nie mogłem wejść na serwer aby wbić poziom do maxa poprosiłem kolegę, który nocował u mnie przez parę dni aby grał za mnie i poprosiłem go, aby postarał się nie zniszczyć mojego rankingu na serwerze i najwidoczniej źle mnie zrozumiał, bądź zbyt bardzo wziął do siebie moje słowa... Z wczorajszym dniem skończył mi się natłok pracy i wbiłem osobiście na serwer gdzie zagrałem jakieś 10 minut, po czym dostałem bana z powodem "AB". Nie wiedziałem o co chodzi początkowo, ale gdy zajrzałem na forum w dział zgłoszeń z ciekawości czy moje przeszły pozytywnie, zobaczyłem iż jest tam też zgłoszenie z moim Nickiem... Wyciągnąłem prawdę ze znajomego i przyznał mi się że pobrał jakieś lipne cheaty na swoim laptopie, po czym jakiś inny gracz na serwie nagrał demko i zaczął go "cisnąć" na że "zachowuje się jak bezmózgie dziecko". Fakt zgodziłem się z tym stwierdzeniem. Zachował się nawet jeszcze gorzej uniemożliwiając mi dalszy rozwój na serwerze oraz utrzymanie kontaktu z ludźmi grającymi tam. Chciałem aby wszedł tutaj na forum i sam napisał post ze swojego nicku, który poniekąd też się kiedyś pojawiał na serwerze GXP, lecz brak mu odwagi, lub honoru żeby się przyznać... Jego nick na serwerze to "mmoosbey". W sumie to tyle... Wszystkie wyjaśnienia są zawarte w poście, który napisałem o godzinie dokładnie 2:23 w nocy, ponieważ męczyło mnie to cały czas, że przez jakiegoś głąba ja dostałem po tyłku kolejny raz... Ale to już nie ważne...

 

Nie wiem czy cokolwiek to da, bądź czy wg coś wskóram tym postem, ale bardzo chciałem przeprosić jeszcze raz w imieniu moim jak i mojego przyjaciela za jego debilizm oraz krzywdę jaką mi wyrządził swoją głupotą.

Jeśli jest takowa możliwość to serdecznie był prosił o UB na mój nick "TsurugI" oraz opcję założenia hasła na nick na przyszłość aby coś podobnego się więcej nie powtórzyła... 

 

Proszę o ewentualny kontakt na PV tutaj na forum.

Pozdrawiam wszystkich.

Z poważaniem. TsurugI - Fabian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kolego, nie wiem po co kłamiesz, że grał Ci ktoś na nicku. Na demku w zgłoszeniu słychać Twój głos, jak podczas gry coś gadasz przez mikrofon.  

http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1806261251-de_cpl_mill.dem.zip - dokładniej to około 5:28 i może też coś dalej, ale nawet nie sprawdzam. Poza tym styl gry ten sam jak zawsze, także nie wiem po co te kłamstwa. 

Szkoda, że masz bana bo fajny się wydajesz, dużo osób (także admini) Cię lubili i przynajmniej nie było tak cicho na serwerze, ale co zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że kłamię to dobrze. Madziu. Nie wymagam by mi wierzono. To jest tylko prośba o UB. Jeśli zostaje ona odrzucona przy wyjaśnieniach to spoko. Rozumiem. Mam zamiar kupić tym razem cs na steam, aby się więcej coś podobnego nie powtórzyło. Druga sprawa, która będzie pytaniem w Twoją stronę. Powiedz mi szczerze. Czy kiedykolwiek widziałaś, żebym ja, osobiście ja Fabian grał z jakąś wspomogą? Nie mam zamiaru się kłócić z administracją, bo jest to mi jak i wam niepotrzebne. Przykro mi że tak to wygląda, ale cóż poradzę biedna ja na tą sytuację... A głos? Szczerze ? Ile razy siedziałem na serwie gdzie były nagrywane demka. Sam nawet nagrywałem demka, w których też słychać mój głos. Moja droga Madziu. W tych czasach takie rzeczy jak podłożenie głosu z pliku dźwiękowego jako "bind" jest bardzo proste. Osobiście sam używałem jakichkolwiek bindów w czasach jak byłem młodszy i głupszy, tak po prostu dla śmiechu. Bądź "modulatorów głosu", tylko żeby nie dostać bana za "brak mutacji/używanie mikro poniżej 16 roku życia"... Ale dobrze. Rozumiem. Nie zgadzasz się ze mną. Nie mam Ci za złe. Sam oglądałem te demko i do tej pory jestem wkurwiony jak bąk... Rzadko kiedy w życiu osobistym kłamię (w co też niekoniecznie musisz wierzyć), a tym razem nie mam nawet podstaw i zamiaru tego robić. Wiele osób Ci potwierdzi na serwie że, gdy ja tam siedziałem z ludźmi pokroju MR.X lub frytusia to był spokój na serwie, który jak to ktoś kiedyś powiedział "Jeszcze tak spokojnie tutaj nie było" Nie pamiętam już kto dokładnie ale jestem pewien, że nadal przesiaduje na serwerze, mimo iż roi się tam od różnych odpałów, którym często gęsto uchodzi na sucho... A normalni gracze, którzy dostali po dupie przez kogoś innego (tak jak ja teraz) muszą się tłumaczyć jak widać nadaremno... No cóż... Ewentualnie poczekam do wypłaty i wrócę na serwer jeśli jest taka możliwość już jako posiadacz gry steam… 

Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz i przepraszam z całego serca, że zawracam kolejny raz "d*pę". 

 

Mam nadzieję że do zobaczenia niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą... Dobra.

Zróbmy tak. Biorę całą winę na siebie, ponieważ poniekąd też popełniłem błąd pozwalając na coś takiego. W dalszym ciągu prosiłbym o UB. 

Chciałbym prosić o drugą szansę, ponieważ podobno każdemu się należy możliwość "odkupienia swoich win".

Chciałbym obiecać wszem i wobec, że więcej się taka sytuacja nie powtórzy oraz że dołożę wszelkich starań, aby temu zapobiec.

Nie jestem bez winy. Przyznaję, dlatego proszę wszystkich aby wypowiedzieli się oficjalnie czy ktoś chciałby mojego powrotu na serwer, przed kupnem gry na steam. Zależałoby mi na tym to mówię szczerze. Byłbym strasznie wdzięczny za jakiekolwiek wsparcie, lub wybaczenie mojej głupoty którą pokazałem w pełnym obliczu... 

Proszę o rozważenie mojej prośby jak i również pamięć przez niektórych, którym byłem w stanie pomóc na serwerze. 

Nie jestem złym człowiekiem (co wielu z was wie). Po prostu popełniłem błąd, za który przyszło mi płacić cenę osobiście dużą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz honor? Ciekawe gdzie jeżeli na swojego 'przyjaciela' zrzucasz winę, wiesz ile razy takich typów widziałem ? Historyjek tyle słyszałem że mógłbym tomy pisać, a ty byś zakończył 3 tom. Weźcie sie ludzie ogarnijcie.. heh honor, jakbyś go miał to byś nie snuł takich historyjek, a napisał prosto że czitowałeś. Idź z fartem, może na następnym serwerze uda Ci się w taki sposób przekonać ludzi , cYa cheater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się wypowiadać w tym temacie, ale takie sytuacje powinny być traktowane zero-jedynkowo : zostałeś złapany na haxach masz pecha. Twoje konto i Ty jesteś za nie odpowiedzialny. Nie ma możliwości weryfikacji czy to Ty grałeś czy nie Ty, a Tak jak wyżej takich historii słyszałem wiele ( niedługo będzie, że pies grał... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...